ROWENTA FOREVER SHARP SP TN6030F5 modrý

FOREVER SHARP SP TN6030F5 modrý
Bez potreby výmeny britiev

TN6030F5 nahradzuje TN6030F4. So zastrihávačom brady Rowenta Forever Sharp budete vyzerať skvelo v každej situácii. Tento všestranný, vodeodolný prístroj 3 v 1, ktorý zastriháva, tvaruje a holí*, je vybavený samoostriacimi britvami zo 100% antikorovej ocele – tie nemusíte nikdy meniť a sú zárukou mimoriadnej efektivity a presného zastrihávania jedným ťahom. Súčasťou balenia je päť hrebeňových nadstavcov, ktoré sa prispôsobia bradám rôznej dĺžky, a kvalitné puzdro chrániace prístroj pri manipulácii a cestovaní. Prístroj ponúka neprekonateľnú výdrž batérie až 2 mesiace bez nabíjania**, a je tak k dispozícii na úpravu brady v každej situácii.

* Neholí tak blízko pokožky ako klasický holiaci strojček, takže nehrozí podráždenie kože.
** Pri 5-minútovom holení trikrát týždenne

Referenčné číslo : TN6030F5

Výhodyproduktu

Samoostriaci zastrihávač brady Rowenta Forever Sharp: Buďte sami sebou s maximálnou slobodou štýlu

S dokonale ostrými britvami bude vaša brada vždy perfektne upravená. So všestranným zastrihávačom brady Forever Sharp 3 v 1, ktorý zastriháva, tvaruje a holí*, si môžete bradu každý deň upraviť presne podľa seba. Prístroj je vybavený samoostriacimi britvami zo 100% antikorovej ocele, ktoré nemusíte nikdy meniť. Vďaka piatim hrebeňovým nadstavcom (1, 2, 3, 5, 6 mm) ľahko zvládne zastrihávanie brady rôznych dĺžok. Tento pánsky zastrihávač brady ponúka presné zastrihávanie jedným pohybom a poskytuje neprekonateľnú výdrž batérie až 120 minút, čo znamená až 2 mesiace používania bez dobíjania. Vďaka rýchlemu dobitiu za 4 minúty získate dostatok energie na jedno kompletné oholenie*, takže vás tento pomocník nikdy nenechá v štichu! Výhodou je komfortné bezdrôtové použitie a praktické dobíjanie cez USB kábel. Kompaktný a ľahký prístroj Forever Sharp s pohodlným úchopom je vodeodolný s odnímateľnou a omývateľnou čepeľou, ktorá zaručuje ľahké čistenie a dokonalú hygienu. Čerešničkou na torte je protinárazové cestovné puzdro pre bezpečné uloženie zastrihávača aj s príslušenstvom. * Neholí tak blízko pokožky ako klasický holiaci strojček, takže nehrozí podráždenie kože. ** Pri 5-minútovom holení trikrát týždenne

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Minimálna dĺžka krájania 0.4  mm
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
1 mm  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Šírka čepele na zastrihávanie fúzov 32  mm
Typ nástavca na fúzy Fix  
trojdňové strnisko    
Nástavec na fúzy - krok nastavenia 1  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 6  
3 day beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Men  
Prevádzková doba 120 min  
Čas dobíjania 1.3  h
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Skladovanie Puzdro  
Technické špecifikácie
Farba Modrá  
Napätie 100-240  V
   
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.