ROWENTA FOREVER SHARP 3 v 1 TN6000F5 čierny

FOREVER SHARP 3 v 1 TN6000F5 čierny
Samoostriaci Forever Sharp: holí, zastriháva a tvaruje bez potreby výmeny britiev

TN6000F5 nahradzuje TN6000F4. S hybridným zastrihávačom brady Rowenta Forever Sharp budete každý deň vyzerať skvelo. Tento všestranný a vodeodolný prístroj 3 v 1 pre zastrihávanie, tvarovanie a holenie* má samoostriace čepele zo 100% antikorovej ocele, ktoré nie je potrebné meniť. Doprajte si mimoriadne efektívne a presné holenie jediným ťahom. Forever Sharp ponúka neprekonateľne dlhú výdrž batérie až 2 mesiace bez dobíjania**, a je tak verným spoločníkom pre dokonalú úpravu brady.

* Neholí tak blízko pokožky ako klasická žiletka, takže nehrozí podráždenie kože.

** Pri 5-minútovom holení 3-krát týždenne.

Referenčné číslo : TN6000F5

Výhodyproduktu

Zastrihávač brady Rowenta Forever Sharp: holí, zastriháva a tvaruje bez nutnosti výmeny čepelí

Dokonale ostré čepele pre dokonale upravený vzhľad. So všestranným zastrihávačom brady Forever Sharp, ktorý ponúka 3 nástroje v 1, môžete svoju bradu zastrihávať, tvarovať aj holiť.* Samoostriace čepele zo 100% antikorovej ocele pritom nikdy nebude potrebné meniť. Tento zastrihávací strojček má tri hrebeňové nadstavce (1, 3, 5 mm), takže je ideálny pre všetky dĺžky brady, vrátane plnej. Pánsky zastrihávač brady Forever Sharp ponúka presný strih jediným ťahom a neprekonateľnú výdrž batérie až 120 minút, čo znamená, že ho nemusíte až 2 mesiace dobíjať. Vďaka funkcii rýchleho dobitia za 4 minúty naviac rýchlo získate dostatok energie pre kompletné zastrihnutie*, takže vás prístroj nikdy nenechá osamote! Bezdrôtový zastrihávač je ďalej vybavený šikovným ukazovateľom nízkeho stavu batérie a praktickým nabíjacím USB káblom. Kompaktný a ľahký prístroj Forever Sharp sa dobre drží, je vodotesný a má odnímateľnú čepeľ, ktorá umožňuje ľahké čistenie a dokonalú hygienu. * Neholí tak blízko pokožky ako klasická žiletka, takže nehrozí podráždenie kože. ** Pri 5-minútovom holení 3-krát týždenne.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Antikorová oceľ  
Nastavenie rýchlosti 1  
PRESNOSŤ
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Kombinovaný  
Oblasti zastrihnutia Brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie fúzov    
Typ nástavca na fúzy Fix  
trojdňové strnisko    
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých fúzov 4  
3 day beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Men  
Prevádzková doba 120 min  
Batéria s rýchlym dobitím    
Použitie Cordless use  
Typ batérie Lithium ion  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Plne umývateľné  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Ukazovateľ nabíjania LED  
Technické špecifikácie
Farba Čierna/strieborná  
Voltage 100-240  V
   
   
Systém Wet & Dry na použitie pod vodou    
Typ zástrčky EUR  

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.