ROWENTA Sušič vlasov Rowenta Volumizer CV6130F0

Sušič vlasov Rowenta Volumizer CV6130F0
Vyskúšajte si nový 3D efekt pri úprave vlasov
Fén na zvýšenie objemu vlasov Rowenta Volumizer predstavuje inovatívne stylingové riešenie, vďaka ktorému vlasy pri sušení získajú nádherný objem, vzhľad a styling, s ktorým jednoducho všetkých ohúrite. Vyskúšajte si trojitý účinok systému 3D Volume Booster: hybridná technológia umožňuje až o 40 % vyšší prietok vzduchu*, ktorý pridvihne korienky, 8-milimetrový koncentrátor na tvarovanie a difuzér pre maximálny objem. Objavte bezkonkurenčný fén na vlasy s množstvom praktických funkcií.

Referenčné číslo : CV6130F0

*V porovnaní s radom Powerline CV59 od rovnakého výrobcu

Fén Rowenta Volumizer: sušenie vlasov s 3D rozmerom

Sušenie vlasov, ktoré pozdvihne styling na úplne novú úroveň: Fén Rowenta Volumizer umožňuje sušenie vlasov s 3D efektom. Silný prúd vzduchu nadvihne korienky, podporí tvarovanie a zaistí objem. Technológia 3D Volume Booster je hybridnou technológiou, ktorá ponúka všetky výhody jednosmerného a striedavého motora v jednom a prináša tak až o 40 % vyšší prietok vzduchu*, ktorý dokáže efektívne pridvihnúť vlasové korienky. Koncentrátor s rozmerom 8 mm pri sušení tvaruje vlasy, zatiaľ čo difuzér dodáva vlasom prirodzenú plnosť, objem a lesk. Výsledkom je nádherný účes s pozoruhodným objemom. Sušiaci výkon 2 400 Effiwattov zaisťuje vysokú účinnosť, nastavenie pokročilej starostlivosti a ionizátor zanechávajú vlasy hladké, poddajné a žiarivo lesklé. Všetko dopĺňa prvotriedny dizajn kompaktného, ľahkého a tichého sušiča na vlasy, ktorý pre vás zaistí dokonalé výsledky každý deň.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1800  W
Výkon 2400  Effiwatts
Rýchlosť vzduchu (km/h) 120  
Rozmer koncentrátora 8  mm
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
   
Concentrator + Diffuser  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Ekologická úspora energie    
Technické špecifikácie
Voltage 230  V
Farba Biela a strieborná  
Iné Stabilný prúd chladného vzduchu  
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.