ROWENTA VOLUMIZER CV6135F0 BIELA

VOLUMIZER CV6135F0 BIELA
Spoznajte nový 3D rozmer na objemnejší účes
Fén na zvýšenie objemu vlasov Rowenta Volumizer je inovatívne stylingové riešenie, ktoré vlasom pri fúkaní zaistí nádherný objem, vzhľad a štýl, za ktorým sa na ulici otočí každý. Zažite trojitý účinok systému 3D Volume Booster: Hybridná technológia umožňuje až o 40 % vyšší prietok vzduchu*, ktorý pridvihne korienky, s 8 mm koncentrátorom na tvarovanie a difuzérom na neuveriteľný objem. Objavte bezkonkurenčný sušič vlasov doplnený o mnoho praktických funkcií.

Referenčné číslo : CV6135F0

* V porovnaní s radom Powerline CV59 od rovnakého výrobcu

Fén Rowenta Volumizer CV6135F0

Bezkonkurenčné fúkanie, ktoré pozdvihne styling na úplne novú dimenziu: Fén Rowenta Volumizer prináša vysúšanie vlasov s trojitým účinkom vďaka silnému prietoku vzduchu, ktorý pridvihne korienky, zaistí tvarovanie a neuveriteľný objem. Systém 3D Volume Booster s hybridnou technológiou ponúka výhody motora AC a DC v jednom a prináša až o 40 % vyšší prietok vzduchu*, ktorý dokáže bezkonkurenčne pridvihnúť vlasové korienky. Koncentrátor s rozmerom 8 mm pri sušení tvaruje vlasy, zatiaľ čo difuzér dodáva vlasom prirodzenú plnosť, objem a lesk. Výsledkom je účes s nádherným, pozoruhodným objemom a sušenie vlasov, ktoré vás nikdy nesklame. Sušiaci výkon 2400 Effiwattov zaisťuje vysokú účinnosť, nastavenie pokročilej starostlivosti a ionizátor zanechávajúci vlasy hladké, poddajné a žiarivo lesklé. Celé riešenie doplňuje prvotriedny dizajn kompaktného, ľahkého a tichého sušiča na vlasy, ktorý pre vás každý deň zaistí dokonalé výsledky.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1800  W
Výkon 2400  Effiwatts
Rýchlosť vzduchu (km/h) 120  
Rozmer koncentrátora 8  mm
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
   
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Ekologická úspora energie    
Technické špecifikácie
Voltage 230  V
Farba Biela a rooibos  
Iné Stabilný prúd chladného vzduchu  
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.