ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE CV9820F0

ULTIMATE EXPERIENCE CV9820F0
Sušenie s ošetrujúcim dotykom
Objavte sušič vlasov, ktorý prináša nový prístup k starostlivosti o vaše vlasy: fén Rowenta Ultimate Experience využíva silu kladne a záporne nabitých iónov, čím zabezpečí nadštandardnú a bezkonkurenčnú starostlivosť o vaše vlasy. Technológia Air-to-Care pomáha chrániť vlasy pred znečistením a prachom a zároveň zvýrazňuje ich prirodzenú krásu. Doprajte si dokonalý zážitok s ľahkosťou vďaka systému Switch & Style, ktorý vám umožňuje prejsť od sušenia k vlasovému stylingu jediným kliknutím.

Referenčné číslo : CV9820F0

* External laboratory test, 30 women, France, 2019.

** Compared to a regular ionic hair dryer of the manufacturer.

Výhodyproduktu

Fén Ultimate Experience: Pre dokonalú starostlivosť o zdravie a styling vašich vlasov

Fén Rowenta Ultimate Experience prináša výnimočnú starostlivosť a vynikajúce výsledky ľahko a bez kompromisov pre prvotriedne sušenie vlasov. Nová technológia Air-To-Care prináša duálnu iónovú starostlivosť, ktorá pomáha chrániť vlasy pred prachom a znečistením a zároveň prispieva k zvýrazneniu ich prirodzenej krásy a k zachovaniu ich žiarivého lesku. Exkluzívny systém Switch & Style udržuje zabudované príslušenstvo vždy doslova na dosah ruky, takže môžete prejsť od sušenia ku stylingu jediným kliknutím. Objavte perfektnú kombináciu starostlivosti o zdravie vašich vlasov: tri nastavenia rýchlosti a teploty vám umožnia prispôsobiť prúdenie vzduchu a teplotu podľa potreby. Vylepšená ergonómia vám zabezpečí mimoriadne pohodlie. Vďaka možnosti záverečnej fixácie účesu pomocou studeného vzduchu vydrží váš účes dokonalý počas celého dňa.

Technické parametre / porovnanie

Ionizátor    
Kompaktný    
Farba Čierna a medená  
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 2.5  m
Iné Technológia Air-To-Care  
Typ zástrčky EUR  
Ďalšie priložené príslušenstvo Systém Switch & Style  
Príkon 1500  W
Rýchlosť vzduchu (km/h) 160  
Nastavenie rýchlosti 3  
Nastavenie teploty 3  
Prúd studeného vzduchu    
Odnímateľná zadná mriežka    
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.