ROWENTA FOR ELITE STUDIO DRY + CV5432F0

STUDIO DRY + CV5432F0
Vysoký výkon pre ultra rýchle sušenie a dokonalý styling

Sušič Studio Dry predstavuje dokonalý stylingový nástroj na efektívne, pohodlné a praktické sušenie. Vysoko výkonný sušič je vybavený príkonom 2400 Effiwattov, ktorý zaisťuje vysoko efektívne sušenie s nižšou spotrebou energie, a to všetko v ľahkom a kompaktnom prevedení s množstvom vylepšených funkcií.

Referenčné číslo : CV5432F0

MAXIMÁLNA EFEKTIVITA PRE ĽAHKÝ A PRECÍZNY VLASOVÝ STYLING

Studio Dry je vysoko efektívny a výkonný a zároveň ľahučký a kompaktný. Tento vysoko účinný sušič vlasov prináša ideálnu kombináciu výkonu a ľahkého použitia, s príkonom 2400 Effiwattov na vysoko účinné sušenie s o 20 % nižšou spotrebou a zadným otvorom s kovovou mriežkou umožňujúcou maximálny prietok vzduchu. Objavte profesionálne sušenie v kompaktnom prevedení. Nastavenie šiestich rýchlostí/teploty poskytuje plnú kontrolu pre každý typ vlasov. Generátor iónov zabraňuje krepateniu vlasov a dodáva žiarivý lesk a hebkosť. Technológia Cool-Air Shot zaisťuje záverečnú úpravu s dlhodobou fixáciou účesu. To všetko nájdete v ľahkom a kompaktnom prevedení, ktorého použitie už nemôže byť ľahšie.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1900  
Rýchlosť vzduchu (km/h) 90  
Intenzita vysúšania 5,6  g/min
Rozmer koncentrátora 10  mm
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 3  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
   
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Kompaktný    
Závesné pútko    
Ekologická úspora energie    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Farba Čierna a ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.