ROWENTA SIGNATURE PRO AC CV7846F0

SIGNATURE PRO AC CV7846F0
FÉNOVANIE V PROFESIONÁLNEJ KVALITE, DOKONALÉ VÝSLEDKY STYLINGU S MAXIMÁLNYM LESKOM

RÝCHLY A PROFESIONÁLNY STYLING

Signature Pro AC poskytuje rýchle a efektívne výsledky profesionálnej kvality s iónovým generátorom na zníženie statickej elektriny pre hladké, poddajné vlasy so žiarivým leskom. Tento vysoko výkonný fén kombinuje motor na striedavý prúd s dlhou životnosťou so vysokou rýchlosťou prúdenia vzduchu – až 100 km/hod.

Referenčné číslo : CV7846F0

PROFESIONÁLNA SILA SUŠENIA SA STRETÁVA S NEJLEPŠÍM LESKOM

Signature Pro AC poskytuje vynikajúcu úroveň výkonu pre profesionálnu kvalitu so žiarivým leskom. Generátor iónov vytvára hladké, upraviteľné vlasy znížením statickej elektriny a eliminovaním krepovatenia. Profesionálny AC motor zaručuje dlhú životnosť a odolnosť, a zároveň vysoká rýchlosť vzduchu, až 100 km/h, prináša vynikajúce výsledky. Tri doplnky ponúkajú širokú škálu možností stylingu: ultratenký 6 mm koncentrátor a tenký 9 mm koncentrátor poskytujú väčšiu presnosť a dokonalé zakončenie do posledného detailu s difúzorom na vytvorenie prirodzeného objemu na kučeravých vlasoch. Dokonale navrhnutá ergonómia sa spája s konečným nádychom studeného vzduchu tak, aby nastavil štýl na miesto pre dlhotrvajúce výsledky. Signature Pro AC: fénovanie v profesionálnej kvalite s vynikajúcim leskom.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Intenzita vysúšania g/min  g/min
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Typ difuzéru Štandardný  
Príslušenstvo 1 6  
Príslušenstvo 2 9  
   
6  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru AC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Čierna a zlatá  
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.