ROWENTA SIGNATURE PRO AC COPPER FOREVER CV7819F0

SIGNATURE PRO AC COPPER FOREVER CV7819F0
RÝCHLA A PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU

RÝCHLA A PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU

Fén Signature Pro AC prináša rýchle a profesionálne výsledky. Tento vysoko výkonný fén kombinuje profesionálny AC motor s dlhou životnosťou a vysokou rýchlosťou prúdenia vzduchu až 100 km/h, a ponúka tak dokonale precízne a rýchle vyfúkanie.

Referenčné číslo : CV7819F0

FÉN ROWENTA SIGNATURE PRO AC: PROFESIONÁLNA SILA A VÝKON S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

Fén Signature Pro AC prináša vynikajúci výkon pre výsledky v profesionálnej kvalite a žiarivý lesk vlasov. Profesionálny AC motor je zárukou dlhej životnosti a trvanlivosti a vysoká rýchlosť prúdu vzduchu až 100 km/h zaisťuje vysoko efektívne výsledky bez dehydratácie vlasov. Vďaka koncentrátoru s hrúbkou 9 mm pre väčšiu presnosť, a difuzéru pre prirodzené zvýšenie objemu a pekne vykreslené kučery ponúka fén Signature Pro AC širokú škálu úprav účesu. Dokonalý ergonomický dizajn zaisťuje vynikajúci komfort pri používaní a konečný ráz chladného vzduchu poskytuje zafixovanie účesu pre dlhotrvajúce výsledky. Fén Signature Pro AC: fénovanie na profesionálnej úrovni, žiarivý lesk a kvalitné výsledky do posledného detailu.

Technické parametre / porovnanie

Ionizátor Nie je relevantný  
Farba Čierna a medená  
Voltage 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Príkon 2100  
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Nastavenie rýchlosti 2  
Nastavenie teploty 3  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Rozmer koncentrátora 9  mm
Typ difuzéru Štandardný  
   
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.