ROWENTA NOMAD SPECIALIST CV4753F0

NOMAD SPECIALIST CV4753F0
POWERFUL & COMPACT FOR PERFECT LOOKING RESULTS

A hair dryer made for men

The NOMAD hair dryer is tailored to men's active lifestyle. Compact yet ultra powerful, its convenient design makes it the perfect choice for the well-groomed man. Featuring high-speed airflow for quick hair drying, it also benefits from multiple temperature and speed settings. Highly convenient, the foldable handle makes for easy transport on the go.

Referenčné číslo : CV4753F0

Výhodyproduktu

THE PERFECT HAIR DRYER FOR MEN

NOMAD is the perfect hair dryer for the well-groomed man, combining fast, efficient drying with a convenient design. Featuring a powerful 2200 W motor and 100 km/h* air flow, results are quick and perfectly adapted to your needs, with three temperature settings and two drying speeds. At the same time, its compact size and foldable handle make for easy storage and transport, for use anytime, anywhere. Rounding it all off are a cool-air shot function to set your style and an extra-long cord for optimal reach. *Maximum speed without concentrator 

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2200  W
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Púzdro    
Sklopitelná rukoväť    
Odnímateľná zadná mriežka    
Kompaktný    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1.80  m
Farba TRUST & BLACK  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.