ROWENTA x KARL LAGERFELD Fén na vlasy Rowenta Express Style CV184LF0

Fén na vlasy Rowenta Express Style CV184LF0
Výkonné a ľahké kdekoľvek a kedykoľvek

Fén Rowenta x KARL LAGERFELD Express Style bol navrhnutý tak, aby ste sa v čo najkratšom čase mohli vybrať do sveta vo svojej najlepšej forme. Energeticky úsporná technológia effiwattov zabezpečuje výkonné sušenie pomocou doplnku v podobe koncentrátora pre presné sušenie a 2 nastavenia rýchlosti/teploty umožňujú jednoduchú kontrolu a prispôsobenie. Skladacia rukoväť a obzvlášť ľahký dizajn vhodný na cestovanie zaručujú jedinečné pohodlie a jednoduchý styling deň čo deň. Funkcia duálneho napätia vám umožní používať fén kdekoľvek vo svete!

Referenčné číslo : CV184LF0

*V porovnaní s efektivitou fénov od toho istého výrobcu >2000 W [2016 – 2021])

*V porovnaní s efektivitou fénov od toho istého výrobcu >2000 W [2016 – 2021])

Predstavujeme nový fén Express Style od značky Rowenta x KARL LAGERFELD

Potrebujete rýchly styling za krátky čas? V tom prípade je fén Express Style od spoločnosti Rowenta x KARL LAGERFELD určený práve pre vás. Rad Express Style je navrhnutý na rýchly a jednoduchý styling a ponúka nekonečné možnosti pre každú náladu. Teraz môžete mať všetko: ľahké sušenie a styling, dokonalé výsledky za krátky čas a používateľsky prívetivú úpravu vlasov pre všetky typy vlasov. Náš fén Express Style sa ľahko používa a ponúka silný prúd vzduchu pre rýchle a jednoduché výsledky každý deň – to všetko v kompaktnom tele pre bezkonkurenčné pohodlie.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Prúd studeného vzduchu    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Keratin & Shine  
Koncentrátor 1  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Sklopitelná rukoväť    
Kompaktný    
Závesné pútko    
Ekologická úspora energie    
   
   
Technické špecifikácie
Napätie 110-127 / 220-240  V
Duálne napätie    
Farba ČIERNA  
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.