ROWENTA Fén Rowenta Express Style

Fén Rowenta Express Style
Účinné sušenie pre rýchle a jednoduché fénovanie
Fén Rowenta Express Style bol navrhnutý tak, aby ste mohli hneď vyraziť do sveta s dokonalým účesom. Tento fén ponúka silný prúd vzduchu pre rýchle sušenie, ktoré už ani nemôže byť jednoduchšie, zatiaľ čo technológia ionizátora zanecháva vlasy hladké a lesklé. Energeticky úsporná technológia effiwattov poskytuje výkonné sušenie pomocou doplnku v podobe koncentrátora pre presné sušenie a 2 nastavenia rýchlosti/teploty umožňujú jednoduché ovládanie a prispôsobenie. Všetko v mimoriadne ľahkom a kompaktnom dizajne pre bezkonkurenčný komfort a jednoduchý styling každý deň.

Referenčné číslo : CV1811F0

*v porovnaní s účinnosťou fénov od toho istého výrobcu >2000 W [2016 – 2021])

*v porovnaní s účinnosťou fénov od toho istého výrobcu >2000 W [2016 – 2021])

Fén Rowenta Express Style: Predstavujeme nový rad Express Style od značky Rowenta

Potrebujete rýchly styling za krátky čas? V tomto prípade je rad Express Style od značky Rowenta pre vás to pravé. Rad Express Style je navrhnutý pre rýchly a ľahký styling a ponúka nekonečné možnosti pre každú náladu. Teraz môžete mať všetko: Ľahké sušenie a styling, dokonalé výsledky za krátky čas a komfortné tvarovanie pre všetky typy vlasov. Náš fén Express Style sa ľahko používa a ponúka silný prúd vzduchu, pričom znižuje statický náboj a rozlietavosť vlasov pre rýchle a jednoduché výsledky každý deň – to všetko v kompaktnom prevedení pre bezkonkurenčné pohodlie.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1600  W
Concentrator  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Ekologická úspora energie    
   
Technické špecifikácie
Voltage 220-240  V
Farba ČIERNA A ZLATÁ  
   
Dry and discipline fastly  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.