ROWENTA PREMIUM CARE PRO CV7461F0

PREMIUM CARE PRO CV7461F0
ULTRA VÝKONNÉ PROFESIONÁLNE SUŠENIE S MAXIMÁLNYM OBJEMOM A OCHRANOU VLASOV

Ultra starostlivé sušenie pre lesk a zdravie vlasov

Fén Premium Care Pro ponúka vysoký sušiaci výkon pre dokonale upravené a chránené vlasy. Funkcia Respect chráni prirodzenú hydratáciu vlasov a udržiava povrch vlasov hladký a lesklý*. Automaticky kontroluje teplotu a rýchlosť sušenia, zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov. Generátor iónov kombinovaný s exkluzívnym povrchom Cashmere Keratin s arganovým olejom dodáva lesk a bráni zamotaniu. Aktívny difúzer masíruje pokožku hlavy a dodáva okúzľujúci objem

Referenčné číslo : CV7461F0

*Test vykonávaný na tom istom výrobku v nezávislej laboratórnej štúdii proti bežnému sušeniu pri nastavení na maximum, Francúzsko, jún 2010.

*Test vykonávaný na tom istom výrobku v nezávislej laboratórnej štúdii proti bežnému sušeniu pri nastavení na maximum, Francúzsko, jún 2010.

FÉN ROWENTA PREMIUM CARE PRO ACTIVE DIFFUSER: DOKONALE CHRÁNENÉ VLASY S OBJEMOM A LESKOM

Hebké, žiarivo lesklé, plné objemu a ľahko upraviteľné... fén Premium Care Pro Active Diffuser prináša dokonalé výsledky na všetkých frontách. Tento vysoko výkonný fén je vybavený príkonom 2400 W pre rýchle a účinné sušenie. Funkcia Respect automaticky prispôsobuje teplotu a rýchlosť prúdu vzduchu, aby boli Vaše vlasy chránené bez poškodenia následkom dehydratácie.* Kombinácia generátora iónov a unikátneho povrchu Cashmere Keratin s arganovým olejom prináša hladké, zdravé a ľahko upraviteľné vlasy, ktoré zdobí žiarivý lesk. Aktívny difúzer masíruje pokožku hlavy, prekrvuje ju, pôsobí proti vypadávaniu vlasov a stimuluje ich rast, zároveň dodáva okúzľujúci objem od korienkov a vykresľuje kučery. Funkcia studeného vzduchu na záver zafixuje výsledný účes v požadovanom tvare, aby vydržal celý deň. S možnosťou volieb 6 polôh v sebe fén Premium Care Pro zahŕňa všetko, čo potrebujete k vytvoreniu dokonalého vzhľadu Vašich vlasov.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2400  
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Kašmír Keratín  
Koncentrátor 1  
   
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Ionizátor    
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Voltage 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1.8  m
Farba Snehovo biela a metalická škoricovo-ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.