ROWENTA SIGNATURE PRO AC COPPER FOREVER CV7819F0

SIGNATURE PRO AC COPPER FOREVER CV7819F0
RÝCHLA A PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU

RÝCHLA A PROFESIONÁLNA ÚPRAVA ÚČESU

Fén Signature Pro AC prináša rýchle a profesionálne výsledky. Tento vysoko výkonný fén kombinuje profesionálny AC motor s dlhou životnosťou a vysokou rýchlosťou prúdenia vzduchu až 100 km/h, a ponúka tak dokonale precízne a rýchle vyfúkanie.

Referencia : CV7819F0

FÉN ROWENTA SIGNATURE PRO AC: PROFESIONÁLNA SILA A VÝKON S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

Fén Signature Pro AC prináša vynikajúci výkon pre výsledky v profesionálnej kvalite a žiarivý lesk vlasov. Profesionálny AC motor je zárukou dlhej životnosti a trvanlivosti a vysoká rýchlosť prúdu vzduchu až 100 km/h zaisťuje vysoko efektívne výsledky bez dehydratácie vlasov. Vďaka koncentrátoru s hrúbkou 9 mm pre väčšiu presnosť, a difuzéru pre prirodzené zvýšenie objemu a pekne vykreslené kučery ponúka fén Signature Pro AC širokú škálu úprav účesu. Dokonalý ergonomický dizajn zaisťuje vynikajúci komfort pri používaní a konečný ráz chladného vzduchu poskytuje zafixovanie účesu pre dlhotrvajúce výsledky. Fén Signature Pro AC: fénovanie na profesionálnej úrovni, žiarivý lesk a kvalitné výsledky do posledného detailu.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2100  
Rýchlosť vzduchu (km/h) 100  
Rozmer koncentrátora 9  mm
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Typ difuzéru Štandardný  
Diffuser    
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor Nie je relevantný  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru AC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Farba Čierna a medená  

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.