ROWENTA x KARL LAGERFELD STUDIO DRY CV581LF0

STUDIO DRY CV581LF0
Mimoriadne rýchle sušenie vlasov
Fén Rowenta x KARL LAGERFELD Studio Dry ponúka efektívny a spoľahlivý výkon pre každodenné sušenie bez akýchkoľvek ťažkostí. Výkonné a šetrné sušenie je zabezpečené vďaka energeticky úspornej technológii Effiwatts, zatiaľ čo šesť nastavení rýchlosti a teploty zabezpečí jednoduché prepínanie medzi programami jediným stlačením. Skúste spoľahlivé výsledky sušenia a inteligentné funkcie navrhnuté tak, aby vám každý deň uľahčovali život.

Referenčné číslo : CV581LF0

Vysokovýkonné sušenie a inteligentné funkcie v podobe dokonalého fénu pre každý deň.

Rýchle fénovanie bez námahy: Fén Rowenta x KARL LAGERFELD Studio Dry zabezpečí dokonalé fénovanie a pôsobivý štýl. 2300 effiwattov energeticky úsporného výkonu poskytuje dokonalé a rýchle výsledky fénovania, zatiaľ čo funkcia Thermo Control chráni vlasy pred príliš vysokou teplotou a zachováva ich krásu deň čo deň. Ľahko prispôsobiteľné nastavenia rýchlosti/teploty poskytujú úplnú kontrolu pri stylingu s úzkym koncentrátorom pre tvarovanie do najmenších detailov.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 2100  W
Výkon 2300  Effiwatts
Rozmer koncentrátora 12  mm
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti 2  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 1  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Ekologická úspora energie    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba Čierna  
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.