ROWENTA PRO EXPERT Rowenta CV8820F0

PRO EXPERT Rowenta CV8820F0
Profesionálny styling, 2x rýchlejšie sušenie vlasov*
Fén Pro Expert od značky Rowenta s pokročilou technológiou vám poskytne profesionálnu úroveň sušenia s úpravou vlasov ako zo salónu, vrátane žiarivého lesku. Profesionálny 2100 W AC motor s dlhou výdržou dokonale usuší vaše vlasy až 2x rýchlejšie*, zatiaľ čo antistatická turmalínová vrstva znižuje ich rozlietanosť a dodáva im lesk. Vysokokvalitné stylingové príslušenstvo vám ponúka nekonečné možnosti tvarovania pre nádherné vlasy plné života každý deň.

Referenčné číslo : CV8820F0

** Percepčný test v porovnaní s bežným fénom, 30 dobrovoľníkov, 1 mesiac, Francúzsko 2022

*percepčný test v porovnaní s bežným fénom 30 dobrovoľníkov, Francúzsko 2021

Výhodyproduktu

Fén s prísľubom kvality ako zo salónu a výnimočne rýchleho každodenného fénovania

Fén Pro Expert umožňuje ultrarýchle sušenie vlasov a nádherné výsledky každý deň, takže skutočne si stojí za svojim názvom. Profesionálny, výkonný 2100 W AC motor vytvára koncentrovaný prúd vzduchu rýchlosti až 126 km/h pre dokonalú kontrolu účesu a profesionálne sušenie. Turmalínový povrch má prirodzenú schopnosť vypúšťať ióny, ktoré znižujú statický náboj a zanechajú vaše vlasy hodvábne hladké a žiarivo lesklé, zatiaľ čo dva stylingové nástavce umožňujú nespočetné možností tvarovania účesu.

Technické parametre / porovnanie

Kompaktný    
Farba Čierna a Legolas  
Voltage 220-240  V
Typ zástrčky EUR  
Príkon 2100  W
Nastavenie rýchlosti 2  
Nastavenie teploty 3  
Prúd studeného vzduchu    
Povrch mriežky výstupu vzduchu Turmalín  
Koncentrátor 2  
Rozmer koncentrátora 6  mm
Typ difuzéru Štandardný  
   
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.