ROWENTA NOMAD 2 ROWENTA CV3323F0

NOMAD 2 ROWENTA CV3323F0
Ultra kompaktný a ľahko použiteľný
Skladací fén Nomad je perfektný pre použitie kedykoľvek a kdekoľvek. Je zároveň vysoko účinný aj kompaktný, bez kompromisov vo výkone, a preto je ideálnym pomocníkom na úpravu vašich vlasov na cestách.

Referenčné číslo : CV3323F0

Tento kompaktný skladací fén je vhodný na cesty

S fénom Nomad nepozná rýchle a účinné sušenie vlasov hranice. Príkon 1600 W a dve nastaviteľné rýchlosti prúdenia vzduchu a teploty. Nomad je mimoriadne kompaktný a skladací. Predstavuje dokonalého pomocníka pre úpravu vašich vlasov na cestách. Vychutnajte si bezstarostné cestovanie! Tento kompaktný fén je vybavený funkciou duálneho napätia pre bezproblémové použitie v zahraničí, bez toho, aby akokoľvek upustil zo svojej účinnosti, precíznosti alebo výkonu, pre rýchle výsledky prispôsobené vášmu štýlu

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1600  W
Koncentrátor 1  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Sklopitelná rukoväť    
Kompaktný    
Závesné pútko    
   
Technické špecifikácie
Voltage 110-127 / 220-240  V
Duálne napätie    
Farba Čierna a TBC  
Iné Dvojité napätie: 110–127 V; 220–240 V  
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.