ROWENTA Sušič vlasov Rowenta Maestria Ultimate Experience CV9920F0

Sušič vlasov Rowenta Maestria Ultimate Experience CV9920F0
Umenie dokonalého stylingu
Fén na vlasy Rowenta Maestria Ultimate Experience posúva každodenný precízny styling na úplne novú úroveň. Fén s pokročilou inovatívnou technológiou bezkefového digitálneho motora s vysokým prietokom vzduchu a mimoriadne tenkým 5-milimetrovým koncentrátorom na presné vedenie prúdu vzduchu zaisťuje vždy dokonalý a presný styling. Mimoriadne nízka hmotnosť prístroja zaručuje pohodlie, jednoduché používanie a jedinečnú ionizačnú technológiu Air-to-Care, ktorá zabezpečuje vlasom zdravie a lesk.

Referenčné číslo : CV9920F0

* Test vnímania, 1 mesiac, 28 dobrovoľníkov, Francúzsko, 2021

Výhodyproduktu

Fén na vlasy Rowenta Maestria Ultimate Experience

Fén na vlasy Rowenta Maestria Ultimate Experience poskytuje vynikajúcu kvalitu a nekompromisný výkon. Bol vytvorený na dosiahnutie presného stylingu s maximálnou presnosťou. Technológia digitálneho bezkefového motora s vysokým prietokom vzduchu spolu s extra tenkým 5-milimetrovým koncentrátorom umožňuje fénu vytvoriť koncentrovaný prúd vzduchu a poskytne tak nekonečné možnosti pre presné tvarovanie účesu. Mimoriadne ľahké materiály a minimalistický dizajn vám poskytnú úplne nový zážitok, nekompromisný komfort a jednoduché používanie. Pokročilá ionizačná technológia Air-to-Care dodá vašim vlasom žiarivý lesk. Záporné a kladné ióny poskytujú až o 93 % lesklejšie vlasy.* Maestria je fén s kompletným príslušenstvom: 3 nadstavce pre všetky typy stylingu, 9 kombinácií rýchlosti/teploty, odnímateľná mriežka pre jednoduché čistenie a prúd studeného vzduchu pre dokonalý styling, ktorý vydrží celý deň.

Technické parametre / porovnanie

Professional blow-dry  
Brushless motor (BLDC)  
Ionizátor    
2 concentrators + diffuser  
9  
Kompaktný    
Farba Čierna a medená  
Voltage 220-240  V
Príkon 2000  W
Nastavenie rýchlosti 3  
Nastavenie teploty 3  
Prúd studeného vzduchu    
Koncentrátor 2  
Rozmer koncentrátora 5 a 9  mm
Typ difuzéru Štandardný  
   
Príslušenstvo 1 Difuzér  
Ergonomická rukoväť    
Odnímateľná zadná mriežka    
   
   
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.