ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE CF9620F0

ULTIMATE EXPERIENCE CF9620F0
Inšpirovaný kaderníkmi, navrhnutý pre Vás
Rotačný kulmofén Rowenta Ultimate Experience je kompaktným nástrojom 2v1, vďaka ktorému môžete v pohodlí domova dosiahnuť výsledky ako zo salónu. Vďaka novej inovatívnej technológii budete mať prvýkrát na dosah ruky skutočne profesionálny výsledok. Vyberte si z intuitívneho nastavenia program podľa požadovaného výsledku, a z troch nadstavcov vyvinutých v spolupráci s kaderníkmi ten, ktorý najviac vyhovuje Vášmu typu vlasov.

Referencia : CF9620F0

* Externý test vykonaný v roku 2019.

Výhodyproduktu

Rotačný kulmofén Rowenta Ultimate Experience

Rotačná kefa Rowenta Ultimate Experience prináša profesionálne výsledky na dosah ruky. Jedná sa o mimoriadneho pomocníka pre úpravu účesu, vďaka ktorému si dokážete doma vykúzliť rovnako úchvatný účes ako z kaderníctva. Pokročilý režim Style Assist a jeho automatické nastavenie pre dokonalé výsledky presne podľa prianí vykonajú všetku prácu za Vás. Objem od korienkov až po končeky, hodvábne jemné vlasy a dlhotrvajúci lesk. Tento kompaktný rotačný kulmofén 2v1 počas fénovania upravuje a tvaruje účes pomocou troch špeciálnych kefiek vyvinutých v spolupráci s kaderníkmi tak, aby sa hodili na každý typ vlasov. Jedna je určená na riedke/spľasnuté vlasy, jedna na husté/nepoddajné vlasy a jedna na ofinu a hladký účes do posledného detailu. S touto rotačnou kefou, ktorá sa pýši kompaktnou konštrukciou a intuitívnym použitím, si môžete každý deň dopriať bezchybný účes ako z kaderníctva.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 630-750W  
Nastavenie rýchlosti / teploty 3  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie, fúkanie a otáčanie  
Typy štetín Prirodzené  
Automatické uvoľnenie kučier Nie je relevantný  
Viac priemerov    
Tvar Okrúhly  
Automatické otáčanie    
Príslušenstvo 1 1 round brush 50 mm diameter for thick & unruly hair  
Príslušenstvo 2 1 round brush 50 mm diameter for thin & flat hair  
Príslušenstvo 3 1 round brush 38 mm diameter for short hair & fringes  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote    
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Tichý Nie je relevantný  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie Nie je relevantný  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Kryt kefy    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Keramika  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.