ROWENTA SO CURLS PREMIUM CARE CF3730F0

SO CURLS PREMIUM CARE CF3730F0
STAROSTLIVÁ AUTOMATICKÁ KULMA S KERATÍNOM A ARGÁNOVÝM OLEJOM PRE DOKONALE LESKLÉ KUČERY, KTORÉ DLHO VYDRŽIA

Automatická kulma Rowenta Premium Care So Curls zaisťuje behom chvíľky úžasné výsledky vďaka rýchlemu a ľahkému procesu natáčania. Systém instant curling sám navinie vlasy a rýchlo a bez námahy zaistí nádherné lokne, pričom 12 možností nastavenia teploty a času ponúka nekonečné stylingové možnosti od plážových vĺn až po pevné kučierky. Ionizátor vlasy hydratuje, robí ich lesklými a podporuje trvanlivosť účesu. Starostlivosť o zdravie vlasov maximalizuje povrch s kašmírovým keratínom a vysoko ceneným argánovým olejom.

Referencia : CF3730F0

Výhodyproduktu

PREMIUM CARE SO CURLS:

AUTOMATICKÉ, ĽAHKÉ A OKAMŽITÉ NATOČENIE VLASOV S PROFESIONÁLNOU STAROSTLIVOSŤOU

S automatickou kulmou Premium Care So Curls ľahko vytvoríte kučery za okamih bez rizika popálenia. O vlasy sa kulma stará ionizátorom, ktorý vlasom dodáva prirodzenú hydratáciu, aby sa počas natáčania nepresušovali a účes dlhšie vydržal, a taktiež v spolupôsobení s kašmírovým keratínom a argánovým olejom zvyšuje lesk vlasov a pôsobí proti lámaniu a štiepeniu končekov. Vhodná pre jemné vlasy bez objemu aj silné, nepoddajné vlasy. Systém instant curling znamená ľahký proces automatického natáčania, ktorého výsledkom sú dokonalé a zvodné kučery. Natočíte kulmu otvorom smerom k hlave, vložíte prameň tak, aby vychádzal z kulmy navádzacou drážkou (maximálna hrúbka prameňa musí zodpovedať šírke drážky). Exkluzívny navádzací mechanizmus s drážkou umožní vlasom ľahko vkĺznuť na miesto a hneď viete, či je sila prameňa správna. Následne sa prostým stlačením rukoväte spustí natáčanie. Štyri rýchle zvukové signály oznámia, kedy uvoľniť tlačidlo na rukoväti, a ihneď sa môžete radovať z bezchybných, okúzľujúcich kučier. 12 nastavení času a teploty ponúka nekonečné možnosti stylingu od pevných kučier po plážové vlny, a schopnosť kulmy zvládnuť aj náročné typy vlasov poteší majiteľky silných a nepoddajných vlasov. Automatická kulma Premium Care So Curls je pripravená na použitie len za 30 sekúnd pre ľahké a okamžité výsledky. Celý povrch kulmy zostáva chladný, takže je manipulácia bezpečná ako pre vlasy, tak pre vaše prsty.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti / teploty 170° - 200° - 230°  
Soft air Nie je relevantný  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Zdokonalený povrch Kašmírový keratín  
Funkcia Kučery  
Automatické uvoľnenie kučier    
Priemer 25mm  mm
Nastaviteľný čas natáčania 6 - 8 - 10 - 12 s  s
Automatické otáčanie    
Nastavitelná teplota 170 - 200 - 230  °C
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote    
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Maximálna teplota prúdenia vzduchu 230°  °C
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Púzdro    
Tichý Nie je relevantný  
Automatické vypnutie 1h  
Displej LED  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Čas zahrievania 60  s
Striedavé otáčanie ÁNO  
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Kryt kefy Nie je relevantný  
Časovač Automatický  
Zvukový signál "koniec natáčania"    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Farba biela  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.