ROWENTA SO CURLS PREMIUM CARE CF3730F0

SO CURLS PREMIUM CARE CF3730F0
STAROSTLIVÁ AUTOMATICKÁ KULMA S KERATÍNOM A ARGÁNOVÝM OLEJOM PRE DOKONALE LESKLÉ KUČERY, KTORÉ DLHO VYDRŽIA

Automatická kulma Rowenta Premium Care So Curls zaisťuje behom chvíľky úžasné výsledky vďaka rýchlemu a ľahkému procesu natáčania. Systém instant curling sám navinie vlasy a rýchlo a bez námahy zaistí nádherné lokne, pričom 12 možností nastavenia teploty a času ponúka nekonečné stylingové možnosti od plážových vĺn až po pevné kučierky. Ionizátor vlasy hydratuje, robí ich lesklými a podporuje trvanlivosť účesu. Starostlivosť o zdravie vlasov maximalizuje povrch s kašmírovým keratínom a vysoko ceneným argánovým olejom.

Referenčné číslo : CF3730F0

Výhodyproduktu

PREMIUM CARE SO CURLS:

AUTOMATICKÉ, ĽAHKÉ A OKAMŽITÉ NATOČENIE VLASOV S PROFESIONÁLNOU STAROSTLIVOSŤOU

S automatickou kulmou Premium Care So Curls ľahko vytvoríte kučery za okamih bez rizika popálenia. O vlasy sa kulma stará ionizátorom, ktorý vlasom dodáva prirodzenú hydratáciu, aby sa počas natáčania nepresušovali a účes dlhšie vydržal, a taktiež v spolupôsobení s kašmírovým keratínom a argánovým olejom zvyšuje lesk vlasov a pôsobí proti lámaniu a štiepeniu končekov. Vhodná pre jemné vlasy bez objemu aj silné, nepoddajné vlasy. Systém instant curling znamená ľahký proces automatického natáčania, ktorého výsledkom sú dokonalé a zvodné kučery. Natočíte kulmu otvorom smerom k hlave, vložíte prameň tak, aby vychádzal z kulmy navádzacou drážkou (maximálna hrúbka prameňa musí zodpovedať šírke drážky). Exkluzívny navádzací mechanizmus s drážkou umožní vlasom ľahko vkĺznuť na miesto a hneď viete, či je sila prameňa správna. Následne sa prostým stlačením rukoväte spustí natáčanie. Štyri rýchle zvukové signály oznámia, kedy uvoľniť tlačidlo na rukoväti, a ihneď sa môžete radovať z bezchybných, okúzľujúcich kučier. 12 nastavení času a teploty ponúka nekonečné možnosti stylingu od pevných kučier po plážové vlny, a schopnosť kulmy zvládnuť aj náročné typy vlasov poteší majiteľky silných a nepoddajných vlasov. Automatická kulma Premium Care So Curls je pripravená na použitie len za 30 sekúnd pre ľahké a okamžité výsledky. Celý povrch kulmy zostáva chladný, takže je manipulácia bezpečná ako pre vlasy, tak pre vaše prsty.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 3  
Nastavenie rýchlosti / teploty 170° - 200° - 230°  
Soft air Nie je relevantný  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Zdokonalený povrch Kašmírový keratín  
Funkcia Kučery  
Automatické uvoľnenie kučier    
Nastaviteľný čas natáčania 6 - 8 - 10 - 12 s  s
Automatické otáčanie    
Nastavitelná teplota 170 - 200 - 230  °C
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote    
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Púzdro    
Tichý Nie je relevantný  
Automatické vypnutie 1h  
Displej LED  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Striedavé otáčanie ÁNO  
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Kryt kefy Nie je relevantný  
Časovač Automatický  
Zvukový signál "koniec natáčania"    
Technické špecifikácie
Voltage 220-240  V
Farba biela  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.