ROWENTA FOR ELITE SO CURLS ELITE CF3712F0

SO CURLS ELITE CF3712F0
NAJĽAHŠIA CESTA K NÁDHERNÝM KUČERÁM A VLNÁM S AUTOMATICKOU KULMOU, KTORÁ VÁM UMOŽNÍ VYTVORIŤ ROZPRÁVKOVO DOKONALÉ VLNY A KUČERY ĽAHKO A RÝCHLO.

Automatická kulma Rowenta So Curls Elite zaisťuje behom chvíľky úžasné výsledky vďaka rýchlemu a ľahkému procesu natáčania. Systém instant curling sám navinie vlasy a rýchlo a bez námahy zaistí nádherné lokne, pričom 12 možností nastavenia teploty a času ponúka nekonečné stylingové možnosti od plážových vĺn až po pevné kučierky.

Referencia : CF3712F0

Výhodyproduktu

AUTOMATICKÉ, ĽAHKÉ A OKAMŽITÉ NATOČENIE VLASOV S KULMOU SO CURLS ELITE

S automatickou kulmou So Curls Elite ľahko vytvoríte kučery za okamih bez rizika popálenia. Systém instant curling znamená ľahký proces automatického natáčania, ktorého výsledkom sú dokonalé a zvodné kučery. Natočíte kulmu otvorom smerom k hlave, vložíte prameň tak, aby vychádzal z kulmy navádzacou drážkou (maximálna hrúbka prameňa musí zodpovedať šírke drážky). Exkluzívny navádzací mechanizmus s drážkou umožní vlasom ľahko vkĺznuť na miesto a hneď viete, či je hrúbka prameňa správna. Následne sa prostým stlačením rukoväte spustí natáčanie. Štyri rýchle zvukové signály oznámia, kedy uvoľniť tlačidlo na rukoväti, a ihneď sa môžete radovať z bezchybných, okúzľujúcich kučier. 12 nastavení času a teploty ponúka nekonečné možnosti stylingu od pevných kučier po plážové vlny, a schopnosť kulmy zvládnuť aj náročné typy vlasov poteší majiteľky silných a nepoddajných vlasov. Turmalínový povrch kučerám dodá lesk a zredukuje statickú elektrinu. Automatická kulma So Curls je pripravená na použitie len za 30 sekúnd pre ľahké a okamžité výsledky. Celý povrch kulmy zostáva chladný, takže je manipulácia bezpečná ako pre vlasy, tak pre vaše prsty.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 220-240   
Nastavenie teploty 170-200-230 °C  °C
Nastavenie rýchlosti / teploty 170° - 200° - 230°  
Soft air Nie je relevantný  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Zdokonalený povrch Keratín Turmalín  
Funkcia Kučery  
Automatické uvoľnenie kučier    
Tvar Okrúhly  
Nastaviteľný čas natáčania 6 - 8 - 10 - 12 s  
Automatické otáčanie    
Nastavitelná teplota 230  °C
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote    
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Maximálna teplota prúdenia vzduchu 230  °C
Komfort pri používaní
Tichý Nie je relevantný  
Automatické vypnutie 1h  
Displej LED  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Čas zahrievania 60  s
Striedavé otáčanie áno  
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Kryt kefy Nie je relevantný  
Časovač Automatický  
Zvukový signál "koniec natáčania"    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Farba čierna / ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.