ROWENTA PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratínom a argánovým olejom bielo-ružový

PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratínom a argánovým olejom bielo-ružový
Klinicky dokázané, že suší a narovnáva bez poškodenia vlasov*

Teplovzdušná žehliaca kefa Rowenta Premium Care Express Air Brush 2 v 1 predstavuje sušiacu kefu, ktorá vám umožní sušiť a žehliť mokré vlasy súčasne, výsledný hladký efekt vám pomáha vyzerať čo najlepšie a ušetriť až 50% času,** to všetko len vďaka ľahkému a prirodzenému kefovaniu vašich vlasov. Objavte ohľaduplný stylingový nástroj, ktorý zároveň vyfénuje a vyžehlí a pritom sa používa tak ľahko, ako kefa.

Referencia : CF6230F0

*len v polohe 1

**v porovnaní so sušením fénom a žehlením žehličkou na vlasy.

Vysúšacia kefa Rowenta: rýchly styling so starostlivým obsahom keratínu a argánového oleja

Teplovzdušná žehliaca kefa na vlasy Rowenta Premium Care Express 2 v 1, vaša nová tajná zbraň pre vytvorenie úchvatného účesu za okamih, je sušiaca kefa, ktorá ponúka až o 50% rýchlejšie fénovanie** a hladké, lesklé a prirodzene vyžehlené vlasy. Vďaka funkciám navrhnutým pre zachovanie plného zdravia vašich vlasov - starostlivou pozíciou sušenia, ionizátoru a kašmírovému keratínu s argánovým olejom sa nemusíte báť o zdravie svojich vlasov ani pri každodennom používaní. Ušetrite pri rannom krášlení čas vďaka revolúcii vo fénovaní vlasov – mokré vlasy môžete teraz v jednom kroku vysušiť a zároveň vyžehliť, a ľahko si tak vytvoriť skvelý účes. Štetiny vyhrievanej kefy vytvárajú prirodzene vyžehlený a lesklý styling, technológia Thermocontrol poskytuje konštantnú teplotu, ktorá je pre vlasy bezpečná a napriek tomu účinná. Povrch Cashmere Keratin s obsahom argánového oleja kombinovaný s generátorom iónov prináša lesk, hebkosť a ochranu vlasov. Ďalej oceníte slobodu pohybu vďaka 360° otočnému káblu, cestovnému sáčku, a budú vás baviť aj rýdzo praktické funkcie ako odnímateľná mriežka vstupu vzduchu pre dlhú životnosť a chladný vzduch pre zafixovanie účesu či letný styling – objavte revolúciu v stylingu so sušiacou žehliacou kefou pre dokonalé fénovanie a prirodzené narovnávanie aj na cestách.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 3  
Funkcia Ohrievanie a fúkanie  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote Nie je relevantný  
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Chladná špička Nie je relevantný  
Komfort pri používaní
Odnímateľná zadná mriežka    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
360° otočný kábel    
Farba Biela a ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.