ROWENTA PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratínom a argánovým olejom bielo-ružový

PREMIUM CARE EXPRESS AIR BRUSH CF6230F0 s keratínom a argánovým olejom bielo-ružový
Klinicky dokázané, že suší a narovnáva bez poškodenia vlasov*

Teplovzdušná žehliaca kefa Rowenta Premium Care Express Air Brush 2 v 1 predstavuje sušiacu kefu, ktorá vám umožní sušiť a žehliť mokré vlasy súčasne, výsledný hladký efekt vám pomáha vyzerať čo najlepšie a ušetriť až 50% času,** to všetko len vďaka ľahkému a prirodzenému kefovaniu vašich vlasov. Objavte ohľaduplný stylingový nástroj, ktorý zároveň vyfénuje a vyžehlí a pritom sa používa tak ľahko, ako kefa.

Referencia : CF6230F0

*len v polohe 1

**v porovnaní so sušením fénom a žehlením žehličkou na vlasy.

Vysúšacia kefa Rowenta: rýchly styling so starostlivým obsahom keratínu a argánového oleja

Teplovzdušná žehliaca kefa na vlasy Rowenta Premium Care Express 2 v 1, vaša nová tajná zbraň pre vytvorenie úchvatného účesu za okamih, je sušiaca kefa, ktorá ponúka až o 50% rýchlejšie fénovanie** a hladké, lesklé a prirodzene vyžehlené vlasy. Vďaka funkciám navrhnutým pre zachovanie plného zdravia vašich vlasov - starostlivou pozíciou sušenia, ionizátoru a kašmírovému keratínu s argánovým olejom sa nemusíte báť o zdravie svojich vlasov ani pri každodennom používaní. Ušetrite pri rannom krášlení čas vďaka revolúcii vo fénovaní vlasov – mokré vlasy môžete teraz v jednom kroku vysušiť a zároveň vyžehliť, a ľahko si tak vytvoriť skvelý účes. Štetiny vyhrievanej kefy vytvárajú prirodzene vyžehlený a lesklý styling, technológia Thermocontrol poskytuje konštantnú teplotu, ktorá je pre vlasy bezpečná a napriek tomu účinná. Povrch Cashmere Keratin s obsahom argánového oleja kombinovaný s generátorom iónov prináša lesk, hebkosť a ochranu vlasov. Ďalej oceníte slobodu pohybu vďaka 360° otočnému káblu, cestovnému sáčku, a budú vás baviť aj rýdzo praktické funkcie ako odnímateľná mriežka vstupu vzduchu pre dlhú životnosť a chladný vzduch pre zafixovanie účesu či letný styling – objavte revolúciu v stylingu so sušiacou žehliacou kefou pre dokonalé fénovanie a prirodzené narovnávanie aj na cestách.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 3  
Funkcia Ohrievanie a fúkanie  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote Nie je relevantný  
Nastavenie teploty podľa typu vlasov    
Chladná špička Nie je relevantný  
Komfort pri používaní
Odnímateľná zadná mriežka    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
360° otočný kábel    
Farba Biela a ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.