ROWENTA PREMIUM CARE CF3810F0

PREMIUM CARE CF3810F0
Viditeľne pružnejšie vlny a zdravé chránené vlasy.

Parná kulma Rowenta Premium Care: pružné vlny a zdravé vlasy Parná kulma Rowenta Premium Care ľahko vytvorí pružné a živé kučery. Jej technológia hydraboost zaručuje jemný a konštantný rozptyl pary po celej dĺžke vlasu a zachováva až 98 % prirodzenej hydratácie vlasu*. Vlasy sú zdravšie a vlny sú oslnivejšie než kedy predtým a naviac dlho vydržia. * pri 170 °C / 10 sekúnd naparovania

Referenčné číslo : CF3810F0

* pri 170 °C / 10 sekúnd naparovania.

 

Užite si pružné a zdravé vlny, ktoré vydržia, s naparovacou kulmou rowenta premium care

Naparovacia kulma Rowenta Premium Care zaisťuje pružné vlny a zdravé vlasy. Vďaka technológii Hydraboost a časovaču natáčania vĺn dosiahnete dokonalé výsledky bez rizika prehriatia vlasov a zachovanie prirodzenej hydratácie vlasov*. Táto naparovacia kulma Premium Care ponúka tri doby natáčania vlasov (5 s/ 8 s/ 10 s) podľa typu vašich vlasov a požadovaných výsledkov: kratší čas na voľné vlny, dlhší na pevné lokne. Kulma je vybavená LCD displejom a ponúka 8 individuálnych nastavení teploty pre natáčanie vlasov podľa potrieb používateľky. Ponúka aj unikátny patentovaný povrch Cashmere Keratin s obsahom arganového oleja pre nádherný lesk vlasov. Všetko završuje priemer tela kulmy 25 mm pre prirodzene vyzerajúce lokne a vlny, automatické bezpečnostné vypínanie po hodine nečinnosti a rýchle zohriatie iba za 45 sekúnd.  

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 8  
Zdokonalený povrch Kašmírový keratín  
Funkcia Kučery  
Tvar Okrúhly  
Nastaviteľný čas natáčania 5s / 8s / 10s  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt"    
Funkcia pary    
Komfort pri používaní
Automatické vypnutie YES  
Displej LCD  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Časovač Automatický  
Zvukový signál "koniec natáčania"    
Technické špecifikácie
Napätie 110-240  V
360° otočný kábel    
Farba White & Cinnamon pink & Aluminium  
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.