ROWENTA FOR ELITE FASHION STYLIST CF4512F0

FASHION STYLIST CF4512F0
Nedostižná rozmanitosť účesov s jediným nástrojom

Fashion Stylist predstavuje unikátnu inováciu v oblasti stylingu vlasov! Prístroj na vyrovnávanie, natáčanie a vlnkovanie vlasov v jednom, ktorý sa okamžite prispôsobí každej vašej nálade, aby vám vytvoril dokonalý a módny vzhľad. Ľahko sa používa, je vybavený generátorom iónov pre hladký a lesklý výsledný efekt. Jeho keramický povrch chráni vlasy, umožňuje ľahkú a rýchlu úpravu a vlasom dodá hodvábny vzhľad.

Referenčné číslo : CF4512F0

Fashion Stylist - kulma - žehlička - vlnkovačka na vlny ako z rozpletených vrkočov: nekonečné možnosti účesov s jediným nástrojom!

Vyjadrite svoju náladu a individuálny štýl pomocou prístroja Fashion Stylist! Prístroj na vyrovnávanie, natáčanie vlasov a vlnkovačka na vlny ako z rozpletených vrkočov v jedinom nástroji, ktorý pre vás vykúzli rôzne módne účesy. S 2 integrovanými hrebeňmi na efektívne vyrovnávanie vlasov jedným ťahom, kulmou s priemerom 35 mm na voľné vlny a 3D vlnkovacími doskami na nádherné vlny ako z rozpletených vrkočov sa prispôsobia každej vašej nálade. Generátor iónov znižuje úroveň statickej elektriny a krepatenia, aby ste dosiahli hladký a lesklý vzhľad, zatiaľ čo keramický poťah zaisťuje ľahké kĺzanie po vlasoch a zdravý, hodvábny vzhľad. Dve nastavenia teploty sa naviac prispôsobia každému typu vlasov. Všetky skvelé funkcie naviac dopĺňa napájací kábel otočný v uhle 360°, ktorý umožňuje pohodlné a praktické používanie, bezpečnú manipuláciu a ľahké odkladanie.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 66  
Nastavenie teploty 2  
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Multistyling  
Automatické uvoľnenie kučier Nie je relevantný  
Tvar Okrúhly  
Automatické otáčanie Nie je relevantný  
Príslušenstvo 1 špeciálne vyvinutá vnútorná doska pre krásne vlny  
Príslušenstvo 2 2 integrované kefy pre efektívne žehlenie  
Príslušenstvo 3 nástavec má 35 mm v priemere pre nádherné kučery  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Účinný pri nízkej teplote Nie je relevantný  
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Stylingový sprievodca Nie je relevantný  
Tichý Nie je relevantný  
Čas zahrievania 45  s
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Kryt kefy Nie je relevantný  
Zámok teplotného nastavenia Nie je relevantný  
Zvukový signál "koniec natáčania" Nie je relevantný  
Technické špecifikácie
Voltage 110-240  V
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Hliník  
Farba Čierna a ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.