ROWENTA FOR ELITE CURLS FOREVER CF3112F0 s keratínom čierno-ružová

CURLS FOREVER CF3112F0 s keratínom čierno-ružová
Dlhotrvajúce oslnivé výsledky, ktoré ste si vždy priali, za pár sekúnd

Kulma na vlasy Rowenta Curls Forever ponúka dokonalé kulmovanie a štýl, ktorý vydrží. Extra tenké eliptické telo kulmy vytvára nádherné kučery a dlhotrvajúce výsledky. Bleskurýchla 30-sekundová doba zahrievania vás nezdržím a môžete v momente vykročiť z dverí a vyzerať úplne skvelo.

Referenčné číslo : CF3112F0

Kulma na vlasy Curls Forever: pre dlhotrvajúce luxusné prstencové afro

Kulma na vlasy Rowenta Curls Forever vytvára nádherné kučery, ktoré trvajú, a je dokonalým stylingovým nástrojom pre rýchle výsledky a super moderný štýl. Inovatívny dizajn s extra tenkým priemerom 10 mm ponúka optimálne prenášanie tepla pre dokonalé afro kučery, ktoré vydržia. Objavte kulmu, ktorá uľahčuje život s bleskurýchlym 30-sekundovým zahrievaním a rýchlym natáčaním. S povrchom Keratin & Shine podporuje ochranu vlasov a znižuje krepatenie vďaka ionizačnému účinku. Vytvára hladké a ľahko upraviteľné vlasy obohatené o žiarivý lesk. Stylingová rukavica uľahčuje kulmovanie viac ako kedykoľvek inokedy, a umožňuje úplne bezpečnú manipuláciu bez obáv zo spálenia, optimálna teplota 180 °C zaisťuje dokonalé výsledky bez extrémneho tepla. Rowenta Curls Forever: nádherný štýl a dlhotrvajúce výsledky od korienkov až ku končekom.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie teploty 1  
Zdokonalený povrch Keratín Turmalín  
Tvar Iný  
Príslušenstvo 1 Glove  
Komfort pri používaní
Tichý Nie je relevantný  
Striedavé otáčanie Not applicable  
Kryt kefy Nie je relevantný  
Technické špecifikácie
Voltage 110-240  V
Farba Čierna a ružová elite  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.