ROWENTA COPPER FOREVER CF7819F0

COPPER FOREVER CF7819F0
DOKONALÉ VYFÚKANIE, OBJEM, PODTOČENIE ALEBO VYROVNANIE VLASOV

ĽAHKÉ VYFÚKANIE, ÚČES PODĽA PRIANIA

Kulmofén Rowenta je ľahko použiteľný stylingový nástroj, s ktorým môžete vďaka trom nástavcom vytvoriť pestrú paletu účesov, a ktorého keramický povrch chráni vlasy pred poškodením. Príkon 1200 W umožňuje rýchle výsledky sušenia s možnosťou nastavenia 2 stupňov teploty a navyše s funkciou chladného vzduchu.

Referencia : CF7819F0

KULMOFÉN ROWENTA COPPER FOREVER: S 3 NADSTAVCAMI PRE ÚČES PODĽA ŽELANIA S BOHATÝM LESKOM

Prináša širokú škálu štýlových účesov podľa Vašich potrieb. Rýchle výsledky. Kulmofén Rowenta predstavuje plnohodnotný kadernícky balíček v jednom ľahko použiteľnom nástroji. Keramický povrch poskytuje vlasom ochranu pred prílišným pôsobením tepla. Originálny žehliaci nadstavec vlasy uhladí bez straty objemu, okrúhla kefa ich podtočí a dodá im objem, a koncentrátor ich vysúša a tvaruje. 3 možnosti nastavenia Vám umožnia prispôsobiť postup úpravy účesu podľa Vašich predstáv a dosiahnuť tak dokonalý vzhľad pri všetkých typoch vlasov. Príkon 1200 W poskytuje rýchle a účinné fénovanie a tvarovanie vlasov. Kulmofén Rowenta s pestrými možnosťami nastavenia pre úpravu vlasov podľa Vášho priania a záverečným rázom chladného vzduchu k dlhodobému zafixovaniu účesu Vám zaistí krásny vzhľad a ochráni Vaše vlasy.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie a fúkanie  
Typy štetín Syntetika  
Automatické uvoľnenie kučier Nie je relevantný  
Priemer 38  mm
Viac priemerov Nie je relevantný  
Nastaviteľný čas natáčania NO  
Príslušenstvo 1 38 kartáč mm mm  mm
Príslušenstvo 2 žehliaci nástavec  
Príslušenstvo 3 koncentrátor  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Komfort pri používaní
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
360° otočný kábel    
Farba Čierna a medená  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.