ROWENTA COPPER FOREVER CF7819F0

COPPER FOREVER CF7819F0
DOKONALÉ VYFÚKANIE, OBJEM, PODTOČENIE ALEBO VYROVNANIE VLASOV

ĽAHKÉ VYFÚKANIE, ÚČES PODĽA PRIANIA

Kulmofén Rowenta je ľahko použiteľný stylingový nástroj, s ktorým môžete vďaka trom nástavcom vytvoriť pestrú paletu účesov, a ktorého keramický povrch chráni vlasy pred poškodením. Príkon 1200 W umožňuje rýchle výsledky sušenia s možnosťou nastavenia 2 stupňov teploty a navyše s funkciou chladného vzduchu.

Referencia : CF7819F0

KULMOFÉN ROWENTA COPPER FOREVER: S 3 NADSTAVCAMI PRE ÚČES PODĽA ŽELANIA S BOHATÝM LESKOM

Prináša širokú škálu štýlových účesov podľa Vašich potrieb. Rýchle výsledky. Kulmofén Rowenta predstavuje plnohodnotný kadernícky balíček v jednom ľahko použiteľnom nástroji. Keramický povrch poskytuje vlasom ochranu pred prílišným pôsobením tepla. Originálny žehliaci nadstavec vlasy uhladí bez straty objemu, okrúhla kefa ich podtočí a dodá im objem, a koncentrátor ich vysúša a tvaruje. 3 možnosti nastavenia Vám umožnia prispôsobiť postup úpravy účesu podľa Vašich predstáv a dosiahnuť tak dokonalý vzhľad pri všetkých typoch vlasov. Príkon 1200 W poskytuje rýchle a účinné fénovanie a tvarovanie vlasov. Kulmofén Rowenta s pestrými možnosťami nastavenia pre úpravu vlasov podľa Vášho priania a záverečným rázom chladného vzduchu k dlhodobému zafixovaniu účesu Vám zaistí krásny vzhľad a ochráni Vaše vlasy.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie a fúkanie  
Typy štetín Syntetika  
Automatické uvoľnenie kučier Nie je relevantný  
Priemer 38  mm
Viac priemerov Nie je relevantný  
Nastaviteľný čas natáčania NO  
Príslušenstvo 1 38 kartáč mm mm  mm
Príslušenstvo 2 žehliaci nástavec  
Príslušenstvo 3 koncentrátor  
Komfort pri používaní
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
360° otočný kábel    
Farba Čierna a medená  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.