ROWENTA BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE CF9530F0

BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE CF9530F0
Profesionálne sušenie vlasov, nádherný objem  

ROTAČNÁ KEFA, KTORÁ AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH ZAISTÍ PROFESIONÁLNE SUŠENIE VLASOV S OBJEMOM A DOKONALÝM LESKOM

Kefa Brush Activ' Volume & Shine zaisťuje dokonale lesklé vlasy vďaka funkcii dvojitej ionizácie. Táto jedinečná technológia prináša antistatický efekt a zabraňuje krepateniu pre hebké a lesklé vlasy. V kombinácii s dvomi rotačnými kefami, príkonom 1000 W a keramickým povrchom prístroj rýchlo vysuší vlasy a dosahuje profesionálne výsledky pri krátkych i dlhých vlasoch. Kefa sa točí aj pri nastavení v polohe studený vzduch.

Referencia : CF9530F0

*V porovnaní s kefou Rowenta Brush Activ CF9220.

VÝSLEDKY SUŠENIA AKO OD KADERNÍKA AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH

Brush Activ' Volume & Shine prináša vašim vlasom styling profesionálnej kvality.

Táto rotačná kefa je vybavená dvomi rotujúcimi kefami (jednou pre dlhé a jednou pre krátke vlasy) a vďaka funkcii prepínania rotácie vpravo/vľavo sú vlasy profesionálne tvarované a pritom vysušené.

Súčasne dva ionizátory v kefe produkujú záporné ióny, ktoré redukujú statickú elektrinu a krepatenie vlasov.

Výsledkom sú hladké a lesklé vlasy, ktoré zaisťujú absolútne dokonalý vzhľad.

Táto kefa funguje rýchlo a výkonne, jej dve nastavenia teploty/rýchlosti vlasy rýchlo vysušia a vytvarujú a funkcia chladného vzduchu zafixuje výsledky.

S kefou Brush Activ' Volume & Shine máte dokonalé a profesionálne výsledky na dosah ruky.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1000  
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Nastavenie prúdenia vzduchu 2  
Prúd studeného vzduchu    
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie, fúkanie a otáčanie  
Typy štetín Syntetika  
Priemer 40-50  mm
Viac priemerov    
Tvar Okrúhly  
Automatické otáčanie    
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Striedavé otáčanie YES  
Odnímateľná zadná mriežka    
Závesné pútko    
Kryt kefy    
Technické špecifikácie
Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Farba Purple & White  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.