ROWENTA BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540

BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540

Profesionálne sušenie vlasov, nádherný objem  

ROTAČNÁ KEFA, KTORÁ AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH BEZ NÁMAHY ZABEZPEČÍ PROFESIONÁLNE SUŠENIE VLASOV PRE DOKONALÝ LESK A STAROSTLIVOSŤ

Kefa Brush Activ Premium Care kefa s prírodnými štetinami z diviaka pre maximálny objem a lesk vlasov. Táto otáčavá kefa zaisťuje bezchybnú úpravu účesu pomocou automatickej rotácie doprava alebo doľava. Príkon 1000 W prináša účinné a ľahké sušenie vlasov s rýchlymi a profesionálnymi výsledkami a dve veľkosti kefy umožňujú úpravu vlasov všetkých dĺžok. Povrchovú úpravu s obsahom kašmíru, keratínu a arganového oleja dopĺňajú dvojité ionizátory, ktoré dodávajú žiarivý lesk a účesy ako od kaderníka dosiahnuteľné aj v domácich podmienkach. Kefa sa točí aj pri nastavení v polohe studený vzduch.

Referencia : CF9540F0

KVALITA AKO OD KADERNÍKA AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH, S MAXIMÁLNYM OBJEMOM A LESKOM

Brush Activ' Premium Care, dokonalý nástroj pre vytvorenie elegantného a luxusného vzhľadu v pohodlí vášho domova, bez jedinej chybičky suší a tvaruje vlasy a dosahuje skvelé a profesionálne výsledky.

Táto rotačná kefa v kvalite profesionálneho kaderníckeho nástroja je vybavená dvojitými ionizátormi, ktoré generujú až 40-krát viac iónov* s cieľom redukovať krepatenie a statickú elektrinu a dosiahnuť hladké, lesklé a ľahko upraviteľné vlasy.

Skvelé výsledky dopĺňa mimoriadne pohodlné použitie, keďže motor s príkonom 1000 W zaisťuje takmer okamžite výsledky ako z kaderníckeho salónu a dva ľahko použiteľné prepínače rotácie umožňujú otáčanie vľavo aj vpravo pri intuitívnom postupe sušenia vlasov.

S modernými funkciami, ako je trojstupňové nastavenie rýchlosti/teploty a funkcie chladného vzduchu pre dlhotrvajúce výsledky, dvojitý ionizátor, povrch s arganovým olejom, kašmírom a keratínom.

s novou kefou Brush Activ' Premium Care máte úžasný lesk a ohromujúci objem na dosah ruky.

Technické parametre / porovnanie

Príkon 1000  W
Nastavenie rýchlosti / teploty 2  
Nastavenie prúdenia vzduchu 2  
Prúd studeného vzduchu    
Povrch Cashmere Keratin  
Funkcia Heating, blowing and rotating  
Typy štetín Natural  
Priemer kefy 40-50  mm
Viac priemerov    
Tvar Round  
Automatické otáčanie    
Iónový generátor    
Striedavé otáčanie YES  
Odoberateľná mriežka    
Závesné pútko    
Kryt kefy    
Voltáž 220-240  V
Dĺžka napájacieho kábla 1,8  m
Farba Metal cinnamon pink & White & Aluminium  

Časté otázky

V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.