ROWENTA FOR ELITE XL Keratin & Shine CF3222F0

XL Keratin & Shine CF3222F0
PRE PRIRODZENÝ VZHĽAD A LESK KUČIER A VĹN

Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin&Shine vytvára perfektné prirodzené kučery s minimom námahy. Unikátny povrch Keratin & Shine vlasy posilňuje a zároveň im dodáva lesk. Výsledkom sú perfektné, pružné kučery alebo nádherné vlny žiariace dokonalým leskom.

Referenčné číslo : CF3222F0

KULMA NA VLASY ROWENTA FOR ELITE XL KERATIN & SHINE: PRIRODZENÉ KUČERY A NÁDHERNÉ VLNY OBOHATENÉ O ŽIARIVÝ LESK

Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin&Shine vytvorí prirodzené kučery a nádherné vlny vďaka jedinečnému povrchu s keratínom a turmalínom. Táto vynikajúca kombinácia dodáva kučeriam prirodzenú krásu. Proteín keratín uhládza štruktúru vlasov a pôsobí v spojení s turmalínom, ktorý zvyšuje lesk vlasov, pretože prirodzeným vyžarovaním iónov redukuje krepatenie a dodáva vlasom hydratáciu. Táto kulma na vlasy sa vyznačuje vysoko výkonným systémom zahrievania, ktorý zaisťuje stabilnú teplotu 200 °C a dokonalé výsledky. Komfort pri úprave účesu dopĺňajú veľmi praktické funkcie: kábel otočný o 360 °C pre pohodlnejšie použitie a studená špička pre mimoriadne bezpečnú manipuláciu. Kulma na vlasy Rowenta For Elite XL Keratin&Shine: úžasné kučery a vlny pýšiace sa žiarivým leskom.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Soft air Nie je relevantný  
Nastavenie rýchlosti Not Applicab  
Nastavenie prúdenia vzduchu NIE  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Zdokonalený povrch Keratín Turmalín  
Funkcia Kučery  
Nastaviteľný čas natáčania NIE  
Nastavitelná teplota ÁNO  °C
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Maximálna teplota prúdenia vzduchu 200°  °C
Komfort pri používaní
Tichý Nie je relevantný  
Automatické vypnutie YES  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Závesné pútko    
Kryt kefy Nie je relevantný  
Zámok teplotného nastavenia Nie je relevantný  
Technické špecifikácie
Napätie 110-240  V
360° otočný kábel    

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.