ROWENTA FOR ELITE KERATIN & SHINE CF3242F0

KERATIN & SHINE CF3242F0
HORÚCI TREND: PRE PRIRODZENÉ, ŽIARIVO LESKLÉ KUČERY

Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite KERATIN & SHINE dokáže jediným ľahkým a rýchlym pohybom vytvoriť nepravidelné kučery a vlny s prirodzeným vzhľadom. Povrch Keratin & Shine dodá vlasom hodvábny vzhľad. Prirodzené pôsobenie turmalínu, ktorý znižuje statický náboj a prispieva k úžasnému lesku. Výsledkom sú nádherné kučery, ktoré dlho vydržia.

Referenčné číslo : CF3242F0

Kónická kulma na vlasy ROWENTA KERATIN & SHINE CONICAL CF3242: MӒKKÉ A PRIRODZENÉ KUČERY. HODVÁBNE A LESKLÉ VLASY.

Kulma na vlasy Rowenta Conical dokáže ľahko vytvoriť prirodzené kučery, po akých túžite. Vďaka povrchu Keratin & Shine budú vaše vlasy hodvábne hladké a lesklé. Táto kulma na vlasy sa vyznačuje vysoko precíznou reguláciou teploty, ktorá umožňuje použitie na všetkých typoch vlasov: vďaka 9 stupňom nastavenia teploty (120 až 200 °C) je možné kulmovanie prispôsobiť typu vlasov a požadovanému výslednému účesu. Komfort pri úprave účesu dopĺňajú veľmi praktické vlastnosti: kábel otočný o 360 °C pre pohodlnejšie použitie a 2 ochranné návleky na prsty pre mimoriadne bezpečnú manipuláciu.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Soft air Nie je relevantný  
Nastavenie rýchlosti Not Applicab  
Nastavenie prúdenia vzduchu No  
Prúd studeného vzduchu Nie je relevantný  
Zdokonalený povrch Keratín Turmalín  
Funkcia Kučery  
Tvar Kuželový  
Nastaviteľný čas natáčania No  
Príslušenstvo 1 PROTECTIVE GLOVE  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Chladná špička    
Šetrné nastavenie "Rešpekt" Nie je relevantný  
Komfort pri používaní
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Odnímateľná zadná mriežka Nie je relevantný  
Závesné pútko    
Technické špecifikácie
Voltage 110-240  V
360° otočný kábel    
Farba Black  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Keď vyberiete požadované nastavenie, budete musieť počkať približne 1 až 2 minúty, aby sa spotrebič zohrial na správnu teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.