ROWENTA HANDY DRY ROWENTA CV1623F0

HANDY DRY ROWENTA CV1623F0
Rýchle a ľahké sušenie
Sušič vlasov Rowenta Handy Dry zabezpečí rýchle sušenie vlasov bez rizika ich prehriatia, môžete sa tak spoľahnúť, že za okamih budete môcť odísť z domu a vyzerať pritom skvele. Tento ľahko použiteľný fén je vybavený energeticky úsporným výkonom pri sušení 2000 effiwattov pre rýchlejšie sušenie a nadstavcom s automatickým oscilačným smerovým prúdením vzduchu pre skvelé výsledky bez veľkého úsilia. Vylepšite svoju rannú prípravu a pozdvihnite ju na novú úroveň, pohodlne, bezpečne a efektívne.

Referenčné číslo : CV1623F0

Kompaktný fén pre rýchle fénovanie bez námahy

Sušič vlasov Rowenta Handy Dry ponúka rýchle sušenie s maximálnym komfortom a jednoduchým používaním pre dokonalé výsledky bez zbytočnej námahy, a to každý deň. Inteligentný dizajn automatickej oscilačnej smerovej trysky predstavuje prelom v sušení vlasov. Umožňuje ľahšie a účinnejšie sušenie. Vyskúšajte rýchlejší výkon u fénu, ktorý urobí prácu za vás. Výkon sušenia sily 2000 effiwattov spolu so samovoľne sa pohybujúcim nástavcom vám poskytne mimoriadne rýchle sušenie vlasov na dosah ruky.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 1600  W
Výkon 2000  Effiwatts
Technické špecifikácie
Ďalšie priložené príslušenstvo Oscilačná tryska  
Voltage 220-240  V
Farba Čierna a TBC  
Ergonómia/komfort pri používaní
Typ motoru DC  
Kompaktný    
Ekologická úspora energie    
   
   
   
   
   
Dry and discipline fastly  

Dokumentácia

Časté otázky

Vysúšanie vlasov urýchlite použitím maximálnej rýchlosti. Pri tvarovaní vlasov ale odporúčame použitie slabšieho prúdu, aby sa vlasy nezamotali.
Nasmerujte prúd vzduchu na časť vlasov, ktorú chcete tvarovať (pri vysokej teplote), potom spustite prúd - studený prúd vzduchu - pre rýchle schladenie. Táto metóda prechodu medzi teplotami tvaruje vaše vlasy ďaleko účinnejšie.
Koncentrátor umožňuje vysúšať konkrétny prameň vlasov. Použite nadstavec a smerujte prúd teplého vzduchu priamo na prameň vlasov, ktorý chcete vysušiť.
Difuzér sa používa na dodanie objemu vašich vlasov.
Touto funkciou sa automaticky volí najlepšia možnosť medzi teplotou a prúdom vzduchu na predchádzanie vysušovania vlasov.
Touto funkciou sa automaticky zastavuje sušič vlasov, keď nie je v pohybe a zapne sa späť hneď, ako ho začnete používať znova.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Sušiče vlasov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Vlasy a iné nečistoty zachytené v zadnej časti ochrannej mriežky môžete čistiť dodávaným príslušenstvom alebo mierne navlhčenou handrou. Na čistenie prístroja nikdy nepoužívajte alkohol ani ho nenamáčajte do vody. (Nezabudnite sušič vlasov pred každým čistením odpojiť zo siete).
Je to bežné, bezpečnostné zariadenie automaticky zastavilo prístroj v prípade prehriatia (napríklad vlasov alebo niečoho zachyteného v zadnej ochrannej mriežke). Počkajte, kým sušič vlasov nevychladne (20 minút).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Tlačidlom prúdu studeného vzduchu (v závislosti od modelu) môžete vlasy lepšie tvarovať a spevniť ich tvar.
Sušiče vlasov, vybavené touto funkciou, použite spolu s difuzérom s pohyblivými prstami. Docielite tak rastúci objem od korienkov po končeky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.