ROWENTA Zastrihávač Rowenta Airforce Ultimate TN9320F0

Zastrihávač Rowenta Airforce Ultimate TN9320F0
VYSÁVA 99 % ZASTRIHNUTÝCH VLASOV, BEZ NUTNOSTI UPRATOVANIA

AIRFORCE Ultimate je ideálny zastrihávač vlasov a fúzov pre vynikajúce zastrihnutie jedným ťahom. Jeho vysoko výkonný vstavaný systém vysávania zaistí odchytenie viac ako 99% zastrihnutých vlasov a fúzov skôr ako spadnú, aby bolo zastrihávanie bezproblémové. Tento jedinečný pánsky zastrihávač je kombináciou dokonalého zastrihnutia bez nutnosti upratovania, s vyberateľným detailným zastrihávačom vlasov pre dokonalú úpravu a s ručným vysávačom na zachytenie všetkých zablúdených fúzov a vlasov. Má 17 nastaviteľných dĺžok zastrihnutia, presnosť nastavenia na 1 mm a vyhradený hrebeňový nadstavec na fúzy na prispôsobenie výsledkov.

Referenčné číslo : TN9320F0

Výhodyproduktu

Zastrihávač vlasov a fúzov AIRFORCE Ultimate: Jednoduché zastrihávanie

S pánskym zastrihávačom AIRFORCE Ultimate je upratovanie minulosťou. Vďaka vysoko výkonnému vstavanému systému vysávania s motorom a špeciálne navrhnutou turbínou je viac ako 99% vlasov a fúzov zachytených pred tým, než spadnú. Obzvlášť ostré čepele zastrihávača s titánovým povrchom sú robustné a majú dlhú výdrž pre dokonalé a rovnomerné zastrihnutie jedným ťahom. Funkcia kábla poskytuje vždy 100% výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Výsledky sú prispôsobené vášmu štýlu vďaka 17 nastaviteľným dĺžkam zastrihnutia s nastavením presnosti na 1 mm. Vyberateľný precízny zastrihávač vlasov je dokonalý pre záverečné úpravy, zatiaľ čo ručný vysávač odchytí všetky zablúdené vlasy. Súčasťou je aj vyhradený hrebeňový nadstavec na fúzy pre ľahké zastrihávanie. Zastrihávač navyše obsahuje ľahko umývateľnú nádobu a filter a umývateľné čepele. 

Technické parametre / porovnanie

VÝKON STRIHU
Materiál čepele Nerezová oceľ  
Povrch čepele Titan  
Technológia čepele Ultra-Sharp  
Typ motora DC Motor  
PRESNOSŤ
Presné nastavenie 1  mm
Ukazovateľ dĺžky zastrihnutia Nastavitelné koliesko  
Oblasti zastrihnutia Vlasy + brada  
POUŽITIE – SPÔSOBY STRIHANIA
Čepeľ na zastrihávanie vlasov    
Šírka čepele na zastrihávanie vlasov 42  mm
Typ nadstavca na vlasy Nastaviteľný  
Počet nadstavcov na vlasy 2  
Nadstavec na vlasy - krok nastavenia 1  mm
Počet nastavení dĺžky zastrihnutých vlasov 17  
Typ nástavca na fúzy Adjustable  
trojdňové strnisko    
Nástavec na fúzy - krok nastavenia 1  mm
Presná čepeľ na fúzy    
1  
Použitie Corded use  
COMFORT OF USE
Odnímateľná holiaca hlava    
Čistenie Umývateľná hlava  
Ďalšie príslušenstvo Oljenička + kefka  
Technické špecifikácie
Farba modrá  
Napätie 100-240  V
Dĺžka prívodného kábla 2  m
   
   
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Nie. Neodporúčame používať prístroj na vás samotných, a to z dôvodu bezpečnosti a pre zabezpečenie lepších výsledkov.
Nie. Zastrihávač nie je možné súčasne dobíjať a používať.
Odporúčame používať zastrihávač vlasov na čisté a suché vlasy.
Pred prvým použitím zastrihávača vlasov ho nechajte nabiť po dobu 14 hodín. Pri ďalších 3 použitiach zastrihávača vlasov je dôležité, aby ste ho nechali vybiť. Odporúčaná doba následného dobíjania je 8 hodín. Keď kontrolka nabíjania svieti načerveno, prístroj sa nabíja.
Po každom použití čepeľ očistite dodávanou čistiacou kefkou. V prípade potreby môžete použiť aj ľahko navlhčenú handričku. Pre dôkladnejšie čistenie čepele umožňujú niektoré typy jej odmontovanie.
Čisto z dôvodu výkonu je dôležité, aby ste čepeľ mazali pri dvoch použitiach z troch. Použite dodávaný mazací olej alebo kvalitný olej bez obsahu kyselín (napr. olej na šijacie stoje). Na každý koniec čepele kvapnite kvapku oleja a na niekoľko minút zastrihávač vlasov zapnite. Prebytočný olej potom zotrite handričkou.
Naše zastrihávače je potrebné čistiť len zriedka (pokiaľ sa nepoužívajú na viaceré osoby). Čepele sa musia očistiť pomocou malej kefky po každom použití. Podobne môžete malú kefku použiť aj na odstraňovanie vlasov z hrebienka.
Nie. Pri nabíjateľných modeloch sa musia používať nabíjateľné NiCd alebo NiMH batérie. Nepoužívajte normálne batérie, pretože môžu vytiecť.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Naše zastrihávače sa môžu používať len na vlasy. Akékoľvek iné použitie môže viesť k zhoršeniu vlastností zariadenia alebo k úrazu.
Ak je zastrihávač nabíjateľný, batéria vydrží 40 minút pri plnom nabití.
Nastavovacie koliesko mikronastavenia umožňuje presne upraviť dĺžku strihania, a tým poskytuje dokonalú úpravu vlasov alebo zastrihávanie brady.
Rôzne dĺžky sú:
Poloha 1 = 0,8 mm
Poloha 2 = 1,1 mm
Poloha 3 = 1,4 mm
Poloha 4 = 1,7 mm
Poloha 5 = 2,0 mm
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.