ROWENTA POWER STRAIGHT CF5820F0

POWER STRAIGHT CF5820F0
rýchlejšia ako žehlička na vlasy, úspora času až 33%!

Doprajte si krásne vlasy každý deň aj v rannom zhone! Rowenta Power Straight je prvá žehliaca kefa určená aj na vlnité a kučeravé vlasy. Vďaka špeciálnym štetinám s trojitým účinkom ľahko vyžehlí aj tie najkučeravejšie vlasy. Zachytiť, napnúť a vyžehliť – krásne rovné vlasy od korienkov až ku končekom za pár minút!

Referencia : CF5820F0

ŽEHLIACA KEFA ROWENTA POWER STRAIGHT: RÝCHLE ŽEHLENIE KONEČNE AJ PRE KUČERAVÉ A SKREPATENÉ VLASY

Kučeravé a skrepatené vlasy už nemajú šancu. Žehliaca kefa Rowenta Power Straight bola špeciálne navrhnutá, aby ľahko a behom pár minút vyžehlila aj tie najkučeravejšie vlasy! Jej štetiny s trojitým účinkom zachytávajú, napínajú a žehlia vlasy rýchlo a efektívne. Žehlenie začína 40 štetinami, ktoré vlasy uchopia pri korienkoch a pridržia ich. Nasleduje sieť 100 štetín s keramickým povrchom dvoch typov, ktorá potom vlnité vlasy natiahne. Následne sa do vlasov uvoľňuje teplo s bezpečne stálou teplotou vďaka technológii tepelnej regulácie, ktorá narovnáva vlasy od korienkov ku končekom, kým generátor iónov zaisťuje hladký vzhľad a lesk bez statickej elektriny. Objavte nový spôsob žehlenia vlasov, ktorý prináša krásne rovné vlasy v priebehu chvíľky!

* V porovnaní so žehličkou na vlasy Rowenta SF4210. Pri teste vykonanom externým laboratóriom v roku 2017 na 24 ženách bolo zaznamenané rýchlejšie narovnanie vlasov. Celková vzorka: 27 žien, priemerná úspora času: 28%.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 220-240  V
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Akonáhle zvolíte požadované nastavenie, počkajte 10 minút, než dosiahne spotrebič požadovanú teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.