ROWENTA FOR ELITE INSTANT STRAIGHT CF5712F0

INSTANT STRAIGHT CF5712F0
RÝCHLE ŽEHLENIE VLASOV KAŽDÝ DEŇ

Extra rýchle žehlenie vlasov pomocou žehliacej kefy Instant Straight.

So žehliacou kefou Rowenta Instant Straight vlasy vyžehlíte rýchlo, jednoducho a bez námahy. Je ideálna na každodenné používanie vďaka vyhrievaným keramickým štetinám, ktoré vlasy narovnajú nielen prirodzene, ale aj šetrne. Okrem toho s originálnym generátorom iónov získate hladké, lesklé a krásne vlasy bez statickej elektriny a tvoriacich sa chuchvalcov. Má zabudovaný digitálny displej a vlasy žehlí rýchlo a efektívne pri optimálnej teplote 210 °C.

Referencia : CF5712F0

Žehliaca kefa Rowenta Instant Straight: vlasy vyžehlí extra rýchlo a ľahko.

Rowenta predstavuje žehliacu kefu Instant Straight, ktorá kombinuje žehličku na vlasy a kefu na vlasy a ich účinky pomocou známej a jednoduchej manipulácie. Vďaka vyhrievaným štetinám s keramickým povrchom, ktoré vlasy napnú a prirodzene vyrovnajú, je ideálna na každodenné použitie. Pomocou bežnej manipulácie s kefou a vďaka jej širokému dizajnu sa vlasy narovnajú už po jednom ťahu. Okrem toho s originálnym generátorom iónov získate krásne vlasy bez statickej elektriny a tvoriacich sa chuchvalcov, ktoré budú hladké a lesklé. Kefa má zabudovaný digitálny displej a keď ten indikuje optimálnu teplotu 210 °C, kefa dokáže vlasy žehliť extra rýchlo a efektívne. Všetko to spája kompaktný dizajn s jednoducho manipulovateľnou ergonomickou rukoväťou, pohodlným káblom, otočným o 360°, a funkciou automatického vypnutia, aby ste sa vyhli zbytočným starostiam.

Technické parametre / porovnanie

VÝSLEDOK/POUŽITIE
Príkon 35  
Nastavenie teploty 210  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie  
Ohľaduplnosť k vlasom a ergonómia
Ionizátor    
Komfort pri používaní
Automatické vypnutie YES  
Displej LED  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Technické špecifikácie
Napätie 230   
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Keramika  
Farba Čierna a ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.