ROWENTA FOR ELITE INSTANT STRAIGHT CF5712F0

INSTANT STRAIGHT CF5712F0
rýchle žehlenie vlasov každý deň

Extra rýchle žehlenie vlasov pomocou žehliacej kefy Instant Straight.

So žehliacou kefou Rowenta Instant Straight vlasy vyžehlíte rýchlo, jednoducho a bez námahy. Je ideálna na každodenné používanie vďaka vyhrievaným keramickým štetinám, ktoré vlasy narovnajú nielen prirodzene, ale aj šetrne. Okrem toho s originálnym generátorom iónov získate hladké, lesklé a krásne vlasy bez statickej elektriny a tvoriacich sa chuchvalcov. Má zabudovaný digitálny displej a vlasy žehlí rýchlo a efektívne pri optimálnej teplote 210 °C.

Referencia : CF5712F0

Žehliaca kefa Rowenta Instant Straight: vlasy vyžehlí extra rýchlo a ľahko.

Rowenta predstavuje žehliacu kefu Instant Straight, ktorá kombinuje žehličku na vlasy a kefu na vlasy a ich účinky pomocou známej a jednoduchej manipulácie. Vďaka vyhrievaným štetinám s keramickým povrchom, ktoré vlasy napnú a prirodzene vyrovnajú, je ideálna na každodenné použitie. Pomocou bežnej manipulácie s kefou a vďaka jej širokému dizajnu sa vlasy narovnajú už po jednom ťahu. Okrem toho s originálnym generátorom iónov získate krásne vlasy bez statickej elektriny a tvoriacich sa chuchvalcov, ktoré budú hladké a lesklé. Kefa má zabudovaný digitálny displej a keď ten indikuje optimálnu teplotu 210 °C, kefa dokáže vlasy žehliť extra rýchlo a efektívne. Všetko to spája kompaktný dizajn s jednoducho manipulovateľnou ergonomickou rukoväťou, pohodlným káblom, otočným o 360°, a funkciou automatického vypnutia, aby ste sa vyhli zbytočným starostiam.

Technické parametre / porovnanie

Príkon 35  W
Nastavenie teploty 210  
Zdokonalený povrch Keramika  
Funkcia Ohrievanie  
Ionizátor    
Displej LED  
Ukazovateľ pripravenosti na použitie    
Automatické vypnutie YES  
Napätie 230  V
360° otočný kábel    
Typ výhrevného prvku Keramika  
Farba Čierna a ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Akonáhle zvolíte požadované nastavenie, počkajte 10 minút, než dosiahne spotrebič požadovanú teplotu.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.