ROWENTA ULTRASOUND SKIN SCRUBBER Rowenta LV8030F0

ULTRASOUND SKIN SCRUBBER Rowenta LV8030F0
Zbavte pleť nečistôt
Rowenta Skin-Sonic Purifier poskytuje jedinečnú starostlivosť o vašu pleť. Tento technicky vyspelý sonický prístroj je inšpirovaný profesionálnymi technikami. Čistí, zvlhčuje a napína – dokonale zlepšuje pleť, ktorá je potom viditeľne čistejšia a rozjasnená. Ultrazvukový účinok poskytuje dávku omladzujúcej starostlivosti 3v1: Hĺbkové čistenie, ktoré odstraňuje čierne bodky a nečistoty z ovzdušia, hydratuje pleť, vytvára jednotnejší tón pleti a pomáha vyhladiť pleť pre nádherný vzhľad každý deň.

Referenčné číslo : LV8030F0

Prístroj pre starostlivosť o pleť, ktorý vašej pleti dodáva výnimočnú starostlivosť a rozmaznávanie, aké si zaslúži

Rowenta Skin-Sonic Purifier je zariadenie pre skutočné zdokonalenie pleti s pokročilou technológiou a ponúka kompletné výhody ultrazvukového efektu pre jedinečnú omladzujúcu starostlivosť 3v1. Tento sonický prístroj na pleť využíva úplne prirodzený čistiaci účinok vody na čistenie, hydratáciu a lifting pleti – odstraňuje stres a nečistoty z každodenného života a ponúka viditeľne čistejšie a jasnejšie výsledky deň čo deň.

Technické parametre / porovnanie

Voltage 100-240  V
Vibrácie  
Transportable    
Zabudované zrkadlo    
Druh pleti All skins  
Čas dobíjania 95  h
Batéria s rýchlym dobitím    
Exfoliácia    
Vibrácie    
Bezšnúrové použitie    
Typ batérie Lithium ion  
Doba bešnúrového použitia (podľa modelu) 69  min
Kompaktný    
Farba Božská zlatá  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.