ROWENTA Rowenta Lift Contour LV7030F0

Rowenta Lift Contour LV7030F0
Starostlivosť proti starnutiu pre tvár a oblasť očí: Klinicky preukázané, že pôsobí proti 4 hlavným príznakom starnutia*
S masážnym prístrojom na tvár Lift Contour Massager zvýrazníte svoju krásu a posilníte mladistvejší vzhľad pleti. Tento upokojujúci masážny prístroj na tvár a oči je prísľubom starostlivosti o pleť tváre a očí s účinkom proti starnutiu. Je klinicky dokázané, že bojuje proti štyrom hlavným známkam starnutia pomocou pokročilých pohybov inšpirovaných profesionálnymi technikami. Výsledkom je viditeľne mladší vzhľad pleti – je jasnejšia, pevnejšia, vypnutá a opäť vytvarovaná. Skrášľujúci rituál podporuje omladenie.

Referenčné číslo : LV7030F0

* 4 klinicky overené účinky proti starnutiu – rozžiarenie, zjednotenie tónu, zlepšenie jasu a pevnosti pleti. 2-mesačná klinická štúdia – 34 žien – Francúzsko – 2019.

* 2-mesačná klinická štúdia, 34 žien, Francúzsko 2019

* 2-mesačná klinická štúdia, 34 žien, Francúzsko 2019 ** Percepčný test, 34 dobrovoľníkov, Francúzsko 2019

Výhodyproduktu

Podporte svoju krásu a pomocou masážneho zariadenia na tvár Lift Contour si znova získate mladistvú pleť

Navráťte pleti mladistvosť a rozjasnenosť vďaka čistiacemu masážnemu prístroju na kontúry tváre s účinkom proti starnutiu. Jeho klinicky overená technológia je inšpirovaná profesionálnymi technikami masáže tváre, ktoré znižujú hlavné znaky starnutia zlepšením rozjasnenosti, jednotnosti, žiarivosti a pevnosti pleti. Stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pleť. Doprajte svojej pleti zmenšenie pórov, rozptýlené známky únavy, pevnejšiu pleť a nadvihnuté kontúry, ako aj zmiernenie vačkov pod očami. Výsledkom je osviežená a žiarivá pleť, ktorá je viditeľne krajšia.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 100-240  V
Transportable    
Oblasť použitia Face  
Druh pleti All skins  
Typ zástrčky EUR  
Počet batérií 1  
Čas dobíjania 1  h
Batéria s rýchlym dobitím    
Iné EPS: 5 V / 1 A / 5 W  
Napájací zdroj Dobíjací  
Bezšnúrové použitie    
Typ batérie Lithium ion  
Doba bešnúrového použitia (podľa modelu) 45  min
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Púzdro    
Príkon 10  W
Farba Zlatá chrómovaná  
Tvar zástrčky Straight plug  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.