ROWENTA Reset & Boost Skin Duo Rowenta LV8530F0

Reset & Boost Skin Duo Rowenta LV8530F0
Doprajte si revitalizovanú pleť, ktorá vyzerá tak dobre, ako pôsobí
Prístroj Reset & Boost Skin Duo od značky Rowenta je navrhnutý tak, aby ste mohli začať svoj deň sviežou a obnovenou pleťou a uľahčí váš rituál skrášľovania. Tento výnimočný prístroj pre starostlivosť o pleť prináša kompletné znovuzrodenie pleti na tvári a krku a podporuje vstrebávanie vašich krémov, sér a masiek. Objavte jemné čistenie pomocou obzvlášť presných štetín, extra výživnou starostlivosťou vďaka upokojujúcim vibráciám a optimálnej technológii Thermo-Boost, ktorá nasmeruje aktívne zložky tam, kde ich vaša pleť najviac potrebuje.

Referenčné číslo : LV8530F0

Výhodyproduktu

Zažite revitalizovanú pleť vďaka jedinečnému prístroju na starostlivosť o pokožku

Reset & Boost Skin Duo je inovatívny vodotesný prístroj na ošetrovanie pokožky 2v1, ktorý poskytuje kompletné znovuobnovenie pre vašu tvár a krk a podporuje vstrebávanie produktov starostlivosti o pokožku. Obzvlášť presné silikónové štetiny odstraňujú každodennú nečistotu a pripravujú vašu pleť na starostlivý rituál. Upokojujúce vibrácie a optimálna technológia Thermo-Boost následne podporí vstrebávanie vašich obvyklých krémov, sér a dokonca aj masiek pre chvíle pohody a starostlivosti o seba, aby bola vaša pleť rozmaznávaná tak, ako si to zaslúži.

Technické parametre / porovnanie

Voltage 100-240  V
Farba zástrčky Biela  
Transportable    
Oblasť použitia Face  
Druh pleti All skins  
USB nabíjačka    
Typ zástrčky EUR  
Počet batérií 1  
Čas dobíjania 7  h
LED svietidlá NIE  
Vibrácie    
Dĺžka procedúry 1 až 3 minúty  
Napájací zdroj Dobíjací  
Bezšnúrové použitie    
Typ batérie Lithium ion  
Doba bešnúrového použitia (podľa modelu) 36  min
Kompaktný    
Odnímateľný kábel    
Farba Zlatá  
Tvar zástrčky Priama zástrčka  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.