ROWENTA Masážny prístroj Rowenta Anti-Fatigue LV2010F0

Masážny prístroj Rowenta Anti-Fatigue LV2010F0
Navrhnutý na zníženie známok únavy a nedokonalostí pleti

Zoznámte sa s vaším novým nerozlučným pomocníkom: Masážny prístroj na očné okolie ROWENTA Anti-Fatigue sa postará o to, aby ste každý deň vyzerali skvele. Jemné a upokojujúce vibrácie spolupracujú s čistiacimi vlastnosťami modrých diód LED. Masážny prístroj na očné okolie Anti-Fatigue bol navrhnutý tak, aby znížil viditeľné príznaky únavy okolo očí a zároveň minimalizoval nedokonalosti pleti. Zlepšite svoju každodennú starostlivosť o pleť dávkou energie pre rozjasnený a odpočinutý vzhľad.

Referenčné číslo : LV2010F0

Masážny prístroj na očné okolie ROWENTA Anti-Fatigue

Objavte kľúč ku kompletnej starostlivosti o pleť s masážnym prístrojom ROWENTA Anti-Fatigue pre skvelé komplexné výsledky. Jemné upokojujúce vibrácie znižujú viditeľné známky únavy okolo očí a vytvárajú vzhľad plný vitality. Masážny prístroj na očné okolie Anti-Fatigue predstavuje novú technológiu modrého LED svetla, ktoré je známe svojimi čistiacimi vlastnosťami. Je navrhnutý tak, aby redukoval nedokonalosti pleti, takže vaša pleť bude každý deň vyzerať dokonale. Masážny prístroj na očné okolie podporuje účinok očného krému a poskytuje lepšiu absorpciu a prenikanie do pokožky. Tento nepostrádateľný pomocník v starostlivosti o pleť je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko začleniť do každodennej starostlivosti o pleť a navyše poskytuje chladivý a osviežujúci účinok – pre príjemné chvíle rozmaznávania. Masážny prístroj umožňuje ľahkú starostlivosť, má kompaktný dizajn a pomôže vám odhaliť tajomstvo, ako každý deň vyzerať čo najlepšie.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 1 x 1.5  V
Druh pleti All skins  
Batérie sú súčasťou balenia    
Vibrácie    
Napájací zdroj Len batéria  
Typ batérie AA 1.5V  
Kompaktný    

Dokumentácia

Časté otázky

Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.