ROWENTA SKIN SPIRIT EP2910F1

SKIN SPIRIT EP2910F1
PRÍJEMNÝ SPÔSOB, AKO DOSIAHNUŤ HLADKÚ POKOŽKU NA CELÉ TÝŽDNE

EP2910F1 nahradzuje EP2910F0. Užite si ľahkú, rýchlu a bezbolestnú epiláciu s epilátorom Rowenta Skin Spirit. Vďaka jeho patentovanému systému znecitlivenia v kombinácii s vyspelou technológiou epilácie je odstraňovanie chĺpkov príjemné, a zaistí ultra jemnú a hladkú pokožku až po dobu 4 týždňov. Dvojrýchlostné prevedenie a ergonomický dizajn tohto epilátora umožňuje použiť ho bez ťažkostí aj na najmenej prístupné a najcitlivejšie miesta.

Referenčné číslo : EP2910F1

Výhodyproduktu

EPILÁTOR ROWENTA SKIN SPIRIT: BEZBOLESTNÁ CESTA K DLHODOBO HLADKEJ POKOŽKE

Odstraňovanie chĺpkov nebolo nikdy také rýchle, ľahké a bezbolestné. S epilátorom Rowenta Skin Spirit si budete užívať ultra jemnú a hladkú pokožku po dobu až 4 týždňov. Vysoko výkonná vyspelá epilačná technológia využíva vysoko precízne pinzety, ktoré odstránia aj tie najkratšie chĺpky (0,5 mm) bez toho, aby ich pretrhli. Systém navádzania chĺpkov do pinziet zaisťuje optimálnu účinnosť. Epilátor sa ďalej vyznačuje veľkou aktívnou epilačnou plochou, ktorá umožňuje jediným ťahom odstrániť maximum chĺpkov. Technológia senzoru kriviek tela umožňuje pohodlné použitie vo všetkých uhloch a inteligentné otváranie a zatváranie pinziet v správnom čase pre maximálnu účinnosť. Vďaka patentovanej technológii znecitlivenia a inovatívnemu masážnemu systému, ktorý zmierňuje citlivosť pokožky, zaisťuje príjemnú a bezbolestnú epiláciu. Kompaktný ergonomický design uľahčuje odstránenie chĺpkov aj v najťažšie prístupných miestach, a dvojrýchlostné nastavenie umožňuje jemnejšiu alebo rýchlejšiu epiláciu. Tento epilátor má odnímateľnú a omývateľnú hlavicu a nástavce pre ľahké hygienické čistenie, čistiaca kefka a praktické púzdro uľahčujú ukladanie a prepravu. Nástavec na citlivé miesta naviac zaisťuje ľahkú epiláciu celého tela, a to vrátane tých najcitlivejších miest, napríklad podpazušia.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON
Veľmi presná epilácia od 0.5 mm    
Výklopná hlavica    
Počet pinziet 24  
Počet rýchlostí 2  
Non-Stop neklesajúca účinnosť    
Patentovaná technológia 2  
Veľký aktívny povrch    
Systém pre navádzanie chĺpkov do pinziet    
Patentovaná technológia Painfree vibrating head  
Senzor kriviek tela    
Účinnosť vo všetkých záhyboch    
KOMFORTNÉ POUŽÍVANIE
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
Hygienické pinzety z nehrdzavejúcej ocele    
PRÍSLUŠENSTVO
Počet nadstavcov 3  
Nástavec na epiláciu citlivých partií    
Čistiaca kefka    
Púzdro    
POHODLIE
Oblasť použitia Nohy a telo  
Odnímateľná hlava    
Umývateľná hlava    
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Napájací zdroj Sieť  
Voltage 220-240  V
Príkon 4.8  W
Dĺžka prívodného kábla 2  m
Farba Modrá  

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne.

Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.

Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.