ROWENTA FASHION

FASHION
ULTRA KOMPAKTNÝ A MIMORIADNE VÝKONNÝ EPILÁTOR 

ULTRA KOMPAKTNÝ A MIMORIADNE VÝKONNÝ EPILÁTOR Odstraňovanie chĺpkov nikdy nebolo tak ľahké a rýchle ako s epilátorom Fashion. 24 špeciálne navrhnutých pinziet zaistí účinnú epiláciu a odstráni i tie najkratšie chĺpky od korienkov. Vďaka malým rozmerom ho môžete ľahko nosiť so sebou a používať podľa aktuálnej potreby.

Referenčné číslo : EP1025F5

ULTRA KOMPAKTNÝ A ÚČINNÝ

Epilátor Fashion v sebe spája kompaktnosť a účinnosť.

Vďaka 24 špeciálne navrhnutým pinzetám budú i tie najkratšie chĺpky odstránené už od korienkov.

Dve nastavenia rýchlosti prístroja sa dokonale prispôsobia krivkám tela a masážne guľôčky znížia citlivosť pokožky.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON
Veľmi presná epilácia od 0.5 mm    
Nie je k dispozícii    
   
Počet pinziet 24  
24  
24  
24  
Počet rýchlostí 2  
2  
2  
2  
Patentovaná technológia Classical  
Classical  
Classical  
Classical  
KOMFORTNÉ POUŽÍVANIE
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Nie je k dispozícii    
   
Dermatologicky testované pinzety    
   
   
   
PRÍSLUŠENSTVO
Ďalšie priložené príslušenstvo Kefa  
Kefa  
Kefa  
Svietiace Pinzety  
POHODLIE
Oblasť použitia Nohy a telo  
Nohy, telo a tvár  
Nohy a telo  
Nie je k dispozícii
Umývateľná hlava    
   
   
   
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Napájací zdroj Sieť  
Sieť  
Sieť  
Sieť  
Príkon 4,8  
4,8  
4,7  
4,8  
Dĺžka prívodného kábla 2  m
2  m
2  m
2  m
Farba Modrá  
Biela + Ružová  
Biela + Ružová  
Oranžová  

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne.

Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.

Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Odporúčame výmenu peelingových doštičiek po každých 3 použitiach.
Prístroj (pri použití) by ste mali držať kolmo k pokožke. Pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia zdvihnite ruku a pokožku udržujte po celú dobu napnutú.
Nie, odporúčame používať funkciu mikro-peelingu výhradne na nohy.
Po použití prístroja vyčistite pinzetu čistiacou kefou. Dôkladnejšie čistenie pinzety vykonávajte handričkou navlhčenou v alkohole, epilačnú hlavicu otáčajte ručne.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Nadstavec môžete použiť tesne pred epiláciou, odporúčame tiež jeho pravidelné používanie raz týždenne medzi epiláciami.
Deň pred epiláciou urobte peeling, ktorý odstráni odumreté kožné bunky a tiež najjemnejšie chĺpky. Epiláciu vykonávajte vždy na čistej a dokonale suchej pokožke.
Určite nie, pretože ak je pokožka príliš klzká, nemôže epilátor správne chĺpky uchopiť. Epilujte vždy čistú a suchú pokožku. Pokožku hydratujte počas niekoľkých nasledujúcich dní.
Funkcia Vision zameria na koži kužeľ svetla a umožní tak lepšiu viditeľnosť chĺpkov, dokonca aj tých najjemnejších, najkratších alebo najsvetlejších.
Nie je to nič neobvyklé, čoskoro sa vytratí. Ide o dôkaz vytrhnutia chĺpka. Preto odporúčame vykonávať epiláciu večer. Ak je to nutné, nakrémujte sa po epilácii upokojujúcim krémom.
Epilácia vytrháva chĺpky, ktoré oslabujú a niekedy zarastajú pod kožou. Aby k tomu nedochádzalo, musíte pravidelne vykonávať exfoliáciu špeciálnou exfoliačnou hlavicou svojho epilátora, napr. 2 dni po epilácii. K uvoľneniu jemných chĺpkov môžete použiť rovnako sprchovú masážnu rukavicu alebo špongiu (lufa). Nezabúdajte na každodennú hydratáciu mliekom alebo vhodným krémom... S výnimkou dňa, kedy vykonávate epiláciu.