ROWENTA EASY TOUCH EP1120F1 fialová

EASY TOUCH EP1120F1 fialová
ĽAHKÁ CESTA K HLADKEJ POKOŽKE NA CELÉ TÝŽDNE, S NÁSTAVCOM PRE ZAČIATOČNÍKOV

EP1120F1 nahradzuje EP1120F0. Objavte jednoduché riešenie pre dlhodobo hladkú pokožku – s epilátorom Rowenta Easy Touch. Jeho vyspelá technológia zaisťuje ľahké odstraňovanie chĺpkov a zamatovo hladkú pokožku až po dobu 4 týždňov. Dvojrýchlostné prevedenie, ergonomický design a príslušenstvo vhodné aj pre začiatočníkov umožňujú bez ťažkostí ošetriť aj ťažko prístupné a najcitlivejšie miesta.

Referenčné číslo : EP1120F1

EPILÁTOR ROWENTA EASY TOUCH: OPTIMÁLNE VÝSLEDKY UŽ NA PRVÝKRÁT

Účinná epilácia už na prvýkrát s Rowenta Easy Touch pre zamatovo hladkú pokožku po dobu až 4 týždňov. Vysoko výkonná epilačná technológia sa skvelo hodí aj pre začiatočníkov. Využíva precízne pinzety, ktoré odstránia aj tie najkratšie chĺpky (0,5 mm) aj s korienkami bez toho, aby ich pretrhli. Systém navádzania chĺpkov do pinziet zaisťuje optimálnu účinnosť. Epilátor sa ďalej vyznačuje veľkou aktívnou epilačnou plochou, ktorá umožňuje jediným ťahom odstrániť maximum chĺpkov. Vďaka kompaktnému ergonomickému designu sa ľahko dostanete aj do najťažšie prístupných miest. Jeho dvojrýchlostné nastavenie umožňuje jemnejšiu alebo rýchlejšiu epiláciu. To všetko skvelo dopĺňa príslušenstvo vhodné pre začiatočníkov, vďaka ktorému používateľ drží produkt v správnej polohe a dosiahne maximálnu účinnosť, ľahšiu epiláciu a optimálne výsledky už na prvýkrát.

Technické parametre / porovnanie

VÝKON
Veľmi presná epilácia od 0.5 mm    
Počet pinziet 24  
Počet rýchlostí 2  
Veľký aktívny povrch    
Systém pre navádzanie chĺpkov do pinziet    
KOMFORTNÉ POUŽÍVANIE
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Dermatologicky testované pinzety    
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Farba Tmavo ružová  

Dokumentácia

Časté otázky

Podpazušie je citlivou oblasťou na odstraňovanie chĺpkov, pretože tam je pokožka tenká a citlivá (je bežné badať červené bodky v tejto oblasti po odstránení chĺpkov) a nie je veľmi dostupná hlavicou epilátora. Hoci môže byť jednoduché viesť epilátor po povrchu nohy, v podpazuší je to oveľa ťažšie, keďže ide o vyduté miesto a niekedy je ťažké zatlačiť hlavicu epilátora na pokožku, aby to fungovalo účinne.

Na obrázkoch nižšie sú zobrazené príslušné pohyby s cieľom odstrániť chĺpky bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nezabudnite, že pri odstraňovaní chĺpkov z podpazušia by sa malo použiť príslušenstvo na citlivé oblasti, ktoré sa pripája na hlavicu epilátora.

Nie. Zariadenie nepoužívajte na tvári.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Bezprostredne po epilácii sa radšej vyhýbajte opaľovaniu a kúpaniu v mori, pokožka je citlivá. Ak plánujete epiláciu, platia rovnaké odporúčania. Pred epiláciou sa neopaľujte, aby nebola pokožka príliš citlivá.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.