ROWENTA BODY MASSAGER Rowenta LY4000F0

BODY MASSAGER Rowenta LY4000F0
Rituál starostlivosti pre štíhlejšie telo už za mesiac
Body Sculpt Massager od značky Rowenta ponúka kompletnú starostlivosť o telo pre dobrý vzhľad a pocit. Tvarovanie tela, zmiernenie celulitídy a pevnejšia pokožka s viac ako 70 % zlepšením*. Jemná starostlivosť tohto vysokovýkonného elektrického masážneho prístroja sa postará o každý centimeter vášho tela - stehná, zadok, pás a rameno – pre krajšiu pokožku s viditeľnými výsledkami už za jeden mesiac.

Referenčné číslo : LY4000F0

* Percepčný test, 1 mesiac, 30 dobrovoľníkov, Francúzsko, 2020

*Percepčný test, 1 mesiac, 30 dobrovoľníkov, Francúzsko, 2020

Vysokovýkonný elektrický masážny prístroj na telo pre kompletnú starostlivosť o tvary tela, s viditeľnými výsledkami už za mesiac.

Objavte kompletnú starostlivosť o telo pomocou elektrického masážneho zariadenia na telo Body Sculpt. Upokojujúca masáž pomocou tvarovaného valčeka sa postará o každý centimeter vášho tela - stehná, zadok, pás a ramená - s viditeľnými výsledkami už za jeden mesiac. Čísla neklamú: Zlepšenie* o 72 % pre tvarovaciu starostlivosť, ktorá vytvára viditeľne vyhladené tvary, a 79% zlepšenie* pre zmiernenie celulitídy všade na tele a lepšiu pevnosť v citlivých oblastiach, ako sú dolná časť ramien a nohy. Jemné rozmaznávanie, ktoré dodá vašej pokožke náležitú starostlivosť.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 100-240  V
   
Transportable    
Druh pleti All skins  
Typ zástrčky EUR  
Čas dobíjania 2–4  h
Iné Automatické vypnutie: 15 min. 2 rýchlosti rotácie / 2 smery rotácie  
Napájací zdroj Dobíjací  
Bezšnúrové použitie    
Typ batérie NiMh  
Doba bešnúrového použitia (podľa modelu) 20  min
Počet nadstavcov 4 skupiny krúžkov na telo+ 4 skupiny  
Masážne gulôčky / zníženie citlivosti pokožky    
Púzdro    
Farba BIELA / LEVANDUĽOVÁ  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.