ROWENTA ANTI-AGEING LV2020F0

ANTI-AGEING LV2020F0
Zjemňuje kruhy pod očami a vyhladzuje jemné línie v kontúrach očí.
Masážny prístroj na očné okolie ROWENTA Anti-Ageing kombinuje jemné vibrácie s omladzujúcimi vlastnosťami červeného LED svetla a dodáva mladistvé osvieženie. Objavte mnoho výhod, ktoré prináša upokojujúca a jemná starostlivosť na redukciu vačkov pod očami, rozjasnenie pleti a vyhladenie vejárikovitých vrások v kontúrach očí.

Referenčné číslo : LV2020F0

Výhodyproduktu

Masážny prístroj na očné okolie ROWENTA Anti-Ageing: mladistvý vzhľad

Objavte novú tajnú zbraň pre nádhernú pleť každý deň: masážny prístroj na očné okolie ROWENTA Anti-Ageing. Dodajte svojej pleti omladzujúci účinok pomocou upokojujúcej jemnej starostlivosti, ktorá redukuje kruhy pod očami. Mladistvý vzhľad tak máte na dosah vďaka omladzujúcim účinkom červeného LED svetla, ktoré pomáha vyhladiť vejárikovité vrásky. Aj krátka masáž dokáže vašu pleť povzbudiť a rozjasniť. Tento masážny prístroj na oči podporuje účinok očného krému a poskytuje lepšiu absorpciu a prenikanie do pokožky. Masážny prístroj na očné okolie Anti-Ageing je navrhnutý tak, aby sa ľahko zaradil do každodennej starostlivosti o pleť a má kompaktný dizajn a jednoduchú obsluhu. Objavte svoj nový neodmysliteľný nástroj starostlivosti o pleť, ktorý rozjasní vaše oči a dodá im sviežosť každý deň.

Technické parametre / porovnanie

Napätie 1 x 1.5  V
Druh pleti All skins  
Batérie sú súčasťou balenia    
Vibrácie    
Napájací zdroj Len batéria  
Typ batérie AA 1.5V  
Kompaktný    

Dokumentácia

Časté otázky

Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.