ROWENTA SILENCE COMFORT SO5115F0

SILENCE COMFORT SO5115F0
Výkonný a tichý plochý vykurovací ventilátor

Silence Comfort ponúka výkonné vykurovanie bez nutnosti náročnej obsluhy a bez starostí, s diskrétnou funkciou tichého chodu a nastaviteľným polohovaním: prístroj sa dá vďaka unikátnemu hornému vstupu vzduchu umiestniť na podlahu, na stôl alebo aj na poličku.

Referenčné číslo : SO5115F0

VÝKONNÝ A TICHÝ PLOCHÝ VYKUROVACÍ VENTILÁTOR

Výhodyproduktu

TICHÉ A PRAKTICKÉ VYKUROVANIE

S prístrojom Silence Comfort získate výkonné vykurovanie, ktoré nevidíte ani nepočujete.

Vďaka nastaviteľnému výkonu môžete voliť medzi tichým nastavením pre dlhšie použitie - ideálny pri čítaní, sledovaní televízie alebo počas spánku - a nastavením na maximálne a rýchle vykurovanie s príkonom až 2400 W.

Malé kompaktné rozmery a unikátny horný vstup vzduchu uľahčujú prenášanie aj umiestňovanie prístroja, nech ste kdekoľvek, a zosilnená ochranná mriežka zaručuje bezpečnosť vašej rodiny.

Multifunkčné prevedenie prístroja ponúka i funkciu ventilátora pre teplé počasie, Silence Comfort je tak vaším dokonalým spoločníkom po celý rok.

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Klasický ventilátor  
Farba Tmavo sivá  
Výška 0,14  m
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napätie 220 - 230   
Frekvencia 50  Hz
VÝKON
Príkon 2400  
Ochladzovací ventilátor    
Ideálna veľkosť miestnosti (m2) 30  
BEZPEČNOST´
Kontrolka    
IP 20  
KOMFORT POUŽITIA
Dĺžka prívodného kábla 1,6  m
Termostat Mechanický  
Rukoväť    
Displej Nie  
INTELIGENCIA
Protizámrazová poistka    
Právne upozornenia
Nariadenie (EÚ) 2015/1188 : Ekodizajn Tento výrobok je určený iba do dobre izolovaných priestorov alebo na príležitostné použitie.  

Dokumentácia

Časté otázky

V prípade neobvyklého prehriatia sa spustí zvukový a svetelný signál a odpojí sa prívod elektrickej energie do vykurovacieho telesa. Zariadenie sa znovu zapne, akonáhle vychladne a dostane sa do obvyklej polohy.
Za účelom ochrany potrubia v zimnom období, napr. keď je termostat v polohe ochrany proti mrazu a teplota v miestnosti je asi 5 °C (41 °F), sa zariadenie automaticky zapne. V tejto polohe bude teplota miestnosti asi 7 °C (45 °C).
Pred navíjaním káblu nechajte spotrebič vychladnúť. Keď spotrebič nepoužívate, skladujte ho na suchom mieste.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Všetky vypínače prepnite do polohy vypnuté a spotrebič odpojte zo siete.
Nie, spotreba energie závisí výhradne od výkonu kúrenia.
Pomer medzi príkonom/vykurovanou plochou závisí na požadovanej teplote, vonkajšej teplote a kvalite izolácie domu. V priemere pomer 100W/m².
Motor teplovzdušného ventilátora pracuje bez vykurovacieho telesa.
Nie, ste povinní dodržiavať bezpečnostné opatrenia vzťahujúce sa na používanie v kúpeľni. Ste povinní skontrolovať, či je prístroj vhodný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti vrátane miestností, kde existuje riziko vyšplechnutia vody, ako napr. v kuchyni alebo kúpeľni. Viac informácií nájdete v návode na použitie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.