ROWENTA INTENSIUM BU2620F0

INTENSIUM BU2620F0
Robustná konštrukcia a intenzívne šírenie tepla

Olejový radiátor Rowenta Intensium ponúka príjemné a intenzívne kúrenie miestností do 25 m2. Pomocou troch praktických nastavení príkonu do 2000 W a termostatu môžete pri zachovaní tichej prevádzky vždy dosiahnuť požadovanú teplotu. Vďaka systému dvojitej ochrany proti prevráteniu a prehriatiu môžete byť úplne bez obáv.

Referencia : BU2620F0

* Novo postavená, izolovaná miestnosť vyhovujúca norme RT2012

Radiátor Rowenta Intensium: Robustná konštrukcia a intenzívne šírenie tepla

Prenosný radiátor Rowenta Intensium vytvorí v miestnosti útulnú atmosféru, a vďaka kombinácii konvekcie a vyžarovania vydáva veľmi príjemné teplo. Deväť rebier zaisťuje intenzívne šírenie tepla pre tiché kúrenie miestností do veľkosti 25 m2* bez rušivého hluku – ideálny pri sledovaní televízie, domácich prácach alebo spánku. Tri nastavenia príkonu do 2000 W zaisťujú postupné kúrenie, a termostat ľahko upraví teplotu podľa vašich požiadaviek. Systém dvojitej ochrany zároveň bráni prevráteniu a prehriatiu, takže môžete byť úplne bez obáv. Radiátor Intensium ponúka vďaka šikovnému integrovanému madlu a kolieskam otočným o 360° ľahkú manipuláciu, a je opatrený praktickým priestorom na uloženie prívodného kábla, takže keď ho nepoužívate, môžete ho ľahko uskladniť.

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Olejový radiátor  
Farba Svetlosivá  
Výška 0,64  m
VÝKON
Príkon 2000  
Ideálna veľkosť miestnosti (m2) 20-25  
BEZPEČNOST´
Automatické vypnutie    
Kontrolka    
IP 20  
KOMFORT POUŽITIA
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Možnosť montáže na stenu Nie  
Termostat Mechanický  
Rukoväť    
Displej Nie  
Uloženie káblu    
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napätie 220-240  V
Frekvencia 50-60  Hz
INTELIGENCIA
HLUČNOST´
Max. úroveň hluku 35  dB(A)

Dokumentácia

Časté otázky

V prípade neobvyklého prehriatia sa spustí zvukový a svetelný signál a odpojí sa prívod elektrickej energie do vykurovacieho telesa. Zariadenie sa znovu zapne, akonáhle vychladne a dostane sa do obvyklej polohy.
Za účelom ochrany potrubia v zimnom období, napr. keď je termostat v polohe ochrany proti mrazu a teplota v miestnosti je asi 5 °C (41 °F), sa zariadenie automaticky zapne. V tejto polohe bude teplota miestnosti asi 7 °C (45 °C).
Pred navíjaním káblu nechajte spotrebič vychladnúť. Keď spotrebič nepoužívate, skladujte ho na suchom mieste.
Všetky vypínače prepnite do polohy vypnuté a spotrebič odpojte zo siete.
Nie, spotreba energie závisí výhradne od výkonu kúrenia.
Pomer medzi príkonom/vykurovanou plochou závisí na požadovanej teplote, vonkajšej teplote a kvalite izolácie domu. V priemere pomer 100W/m².
Motor teplovzdušného ventilátora pracuje bez vykurovacieho telesa.
Nie, ste povinní dodržiavať bezpečnostné opatrenia vzťahujúce sa na používanie v kúpeľni. Ste povinní skontrolovať, či je prístroj vhodný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti vrátane miestností, kde existuje riziko vyšplechnutia vody, ako napr. v kuchyni alebo kúpeľni. Viac informácií nájdete v návode na použitie.