ROWENTA INTENSIUM BU2620F0

INTENSIUM BU2620F0
Robustná konštrukcia a intenzívne šírenie tepla

Olejový radiátor Rowenta Intensium ponúka príjemné a intenzívne kúrenie miestností do 25 m2. Pomocou troch praktických nastavení príkonu do 2000 W a termostatu môžete pri zachovaní tichej prevádzky vždy dosiahnuť požadovanú teplotu. Vďaka systému dvojitej ochrany proti prevráteniu a prehriatiu môžete byť úplne bez obáv.

Referenčné číslo : BU2620F0

* Novo postavená, izolovaná miestnosť vyhovujúca norme RT2012

Radiátor Rowenta Intensium: Robustná konštrukcia a intenzívne šírenie tepla

Prenosný radiátor Rowenta Intensium vytvorí v miestnosti útulnú atmosféru, a vďaka kombinácii konvekcie a vyžarovania vydáva veľmi príjemné teplo. Deväť rebier zaisťuje intenzívne šírenie tepla pre tiché kúrenie miestností do veľkosti 25 m2* bez rušivého hluku – ideálny pri sledovaní televízie, domácich prácach alebo spánku. Tri nastavenia príkonu do 2000 W zaisťujú postupné kúrenie, a termostat ľahko upraví teplotu podľa vašich požiadaviek. Systém dvojitej ochrany zároveň bráni prevráteniu a prehriatiu, takže môžete byť úplne bez obáv. Radiátor Intensium ponúka vďaka šikovnému integrovanému madlu a kolieskam otočným o 360° ľahkú manipuláciu, a je opatrený praktickým priestorom na uloženie prívodného kábla, takže keď ho nepoužívate, môžete ho ľahko uskladniť.

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Olejový radiátor  
Farba Svetlosivá  
Výška 0,64  m
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napätie 220-240  V
Frekvencia 50-60  Hz
VÝKON
Príkon 2000  W
Ideálna veľkosť miestnosti (m2) 20-25  
BEZPEČNOST´
Automatické vypnutie    
Kontrolka    
IP 20  
KOMFORT POUŽITIA
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Možnosť montáže na stenu Nie  
Termostat Mechanický  
Rukoväť    
Displej Nie  
Uloženie káblu    
HLUČNOST´
Max. úroveň hluku 35  dB(A)
Právne upozornenia
Nariadenie (EÚ) 2015/1188 : Ekodizajn Tento výrobok je určený iba do dobre izolovaných priestorov alebo na príležitostné použitie.  

Dokumentácia

Časté otázky

V prípade neobvyklého prehriatia sa spustí zvukový a svetelný signál a odpojí sa prívod elektrickej energie do vykurovacieho telesa. Zariadenie sa znovu zapne, akonáhle vychladne a dostane sa do obvyklej polohy.
Za účelom ochrany potrubia v zimnom období, napr. keď je termostat v polohe ochrany proti mrazu a teplota v miestnosti je asi 5 °C (41 °F), sa zariadenie automaticky zapne. V tejto polohe bude teplota miestnosti asi 7 °C (45 °C).
Pred navíjaním káblu nechajte spotrebič vychladnúť. Keď spotrebič nepoužívate, skladujte ho na suchom mieste.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Všetky vypínače prepnite do polohy vypnuté a spotrebič odpojte zo siete.
Nie, spotreba energie závisí výhradne od výkonu kúrenia.
Pomer medzi príkonom/vykurovanou plochou závisí na požadovanej teplote, vonkajšej teplote a kvalite izolácie domu. V priemere pomer 100W/m².
Motor teplovzdušného ventilátora pracuje bez vykurovacieho telesa.
Nie, ste povinní dodržiavať bezpečnostné opatrenia vzťahujúce sa na používanie v kúpeľni. Ste povinní skontrolovať, či je prístroj vhodný na použitie v ktorejkoľvek miestnosti vrátane miestností, kde existuje riziko vyšplechnutia vody, ako napr. v kuchyni alebo kúpeľni. Viac informácií nájdete v návode na použitie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.