ROWENTA Mosquito Protect

Mosquito Protect
Neprekonateľný ventilátor proti komárom

Stojanový ventilátor Ultimate Protect: ochladzujúci a komáre odpudzujúci Ultimate Protect predstavuje neprekonateľný ventilátor pre boj proti komárom. Jeho exkluzívna funkcia využívajúca tekutý repelent zaisťuje väčšiu ochranu proti komárom a kombinácia vetráka a repelentnej ochrany optimalizuje jeho účinnosť. Vychutnajte si pocit chladivého vzduchu bez toho, aby vás obťažovali komáre!

Referenčné číslo : VU4210F2

Výhodyproduktu

Ventilátor Ultimate Protect: mimoriadna účinnosť proti komárom

Ochlaďte sa a zbavte sa komárov s ventilátorom Ultimate Protect. Vďaka premyslenej kombinácii vetráka a tekutého repelentného prostriedku ponúka stojanový ventilátor Ultimate Protect väčšiu ochranu proti komárom s optimalizovaným rozprašovaním po celej miestnosti. Technológia je kompatibilná s väčšinou repelentov na trhu a kvapalina v náplni vydrží celé týždne, v závislosti od používania. Silný prúd vzduchu, tri nastaviteľné rýchlosti a automatická oscilácia poskytujú príjemný pocit ochladenia. Tieto funkcie dopĺňa teleskopická tyč pre ľahké nastavenie výšky ventilátora a bezpečnostná mriežka odolná proti zaobchádzaniu deťmi pre pokoj bez starostí.

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stojanový  
Priemer (v palcoch) 16  
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. prúdenie vzduchu (m3/min) 55  
Min. prúdenie vzduchu (m3/min) 40  
Automatická oscilácia    
Orientácia    
Počet lopatiek 3  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3  
Rukoväť    
Displej Nie  
HLUČNOST´
Min. úroveň hluku [54]  dB(A)
Max. úroveň hluku [60]  dB(A)
INTELIGENCIA
Ďalšie ANTI MOSQUITO LIQUID  

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.