ROWENTA MOSQUITO SILENCE VU6410F0

MOSQUITO SILENCE VU6410F0
Neprekonateľný ventilátor proti komárom
Nový stojanový ventilátor Rowenta Mosquito Silence vám pomôže vysporiadať sa s horúčavou a zároveň aj s otravnými komármi. Tento ventilátor s ľahkou obsluhou ponúka noc čo noc intenzívne osvieženie a maximálnu ochranu proti komárom, a zároveň vďaka tichému režimu a diaľkovému ovládaniu prináša vysokú mieru pohodlia.

Referenčné číslo : VU6410F0

* Externé testy vykonané v decembri 2018 v porovnaní s tekutým prípravkom proti komárom bez ventilátora ** V maximálnej polohe, až 60 nocí po 8 hodinách

Rowenta Mosquito Silence: Neprekonateľný ventilátor proti komárom

Zbavte sa horúčavy a zároveň aj otravných komárov! So stojanovým ventilátorom Rowenta Mosquito Silence si môžete noc čo noc dopriať intenzívne osvieženie a maximálnu ochranu proti komárom. Päť lopatiek zaisťuje účinné prúdenie vzduchu, a 4 rýchlosti sa dokonale prispôsobia všetkým požiadavkám. Súčasťou je tichý režim pre úplné ticho a pohodlie. Kombinácia prúdu vzduchu a otáčania ventilátora je naviac zárukou rovnomerného rozptýlenia prípravku proti komárom, takže je tento výrobok dvakrát účinnejší ako klasický difuzér do zásuvky*. Tento tichý stojanový ventilátor je kompatibilný s väčšinou prípravkov proti komárom dostupných na trhu, a je vybavený intuitívnym ovládacím panelom a praktickým diaľkovým ovládaním, ktoré uľahčujú využívanie všetkých funkcií. * V maximálnej polohe; interný test bol vykonaný so štandardnými fľaškami tekutého prípravku proti komárom, ktorého výrobca udáva výdrž 45 nocí (december 2018) ** Batérie nie sú súčasťou balenia

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Stojanový  
VZDUCHOVÝ VÝKON
Automatická oscilácia    
Orientácia    
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládací panel Elektronický  
Rukoväť    
Diaľkové ovládanie    
Časovač    
Displej LED  
HLUČNOST´
Nočný mód    

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.