ROWENTA MOSQUITO PROTECT MN4010F0

MOSQUITO PROTECT MN4010F0
Až 7-krát účinnejší lapač komárov*

Odpudzovač komárov bez chemikálií MOSQUITO PROTECT je bezpečný a zároveň šetrný k životnému prostrediu. Dynamický lapač komárov, ktorý láka komáre pomocou LED svetla vydávajúceho UV žiarenie a chytá ich účinným vákuovým systémom. Táto pasca na komáre sa vyplatí ako dlhodobá investícia – nemusíte dokupovať náplne

Referenčné číslo : MN4010F0

* ako lapače využívajúce UV žiarovky alebo žiarovky

MOSQUITO PROTECT MN4010: účinný odpudzovač komárov do interiéru. Bezpečný lapač komárov šetrný k životnému prostrediu. Nielen že tento lapač komárov nevydáva žiadny zápach, ale je aj tichý. Musíte ho mať!

MOSQUITO PROTECT MN4010 je pasca na komáre, ktorá vás spoľahlivo ochráni proti obťažujúcemu hmyzu. Malý a tichý odpudzovač komárov, ktorý je praktický a ľahko sa čistí. Táto pasca na komáre do interiéru nevydáva zápach a je bezpečná pre domácich miláčikov aj deti. Stane sa vaším dlhodobým spojencom, nevyžaduje si totiž dokupovanie náplní.

Technické parametre / porovnanie

HLUČNOST´
Max. úroveň hluku 28,3  dB(A)
TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA
Napätie 220-240   
Frekvencia 50/60  Hz
Príkon 4  

Dokumentácia

Časté otázky

Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.