ROWENTA CLASSIC VU1950F0

CLASSIC VU1950F0
Sviežosť vo svojej jednoduchosti

Doprajte si kdekoľvek v domácnosti jednoduché osvieženie v podobe ventilátora Rowenta Classic. Vďaka kompaktnému dizajnu „2 v 1“ a nastaviteľnej výške ho môžete využiť buď ako stolný ventilátor, alebo ako malý stojanový ventilátor. Vďaka ideálnej orientácii, automatickému otáčaniu a veľkému priemeru zaisťuje optimálny rozptyl vzduchu v miestnosti. Tri nastavenia otáčok, ktoré sa prepínajú na jednoduchom ovládacom paneli, sa dokonale prispôsobia všetkým vašim požiadavkám.

Referenčné číslo : VU1950F0

Ventilátor Rowenta Classic: Jednoducho osviežujúci

S ventilátorom Rowenta Classic si môžete kdekoľvek v domácnosti dopriať čisté, jednoduché osvieženie. Vďaka konštrukcii „2 v 1“ a nastaviteľnej výške ho môžete využiť buď ako stolný ventilátor, alebo ako malý stojanový ventilátor, a jeho ideálna orientácia, automatické otáčanie a veľký priemer zaisťujú optimálny rozptyl vzduchu a citeľné osvieženie v celej miestnosti. Tento stojanový ventilátor ponúka voľbu troch rýchlostí otáčok, ktoré môžete pomocou jednoduchého ovládacieho panelu ľahko prispôsobiť svojim požiadavkám. Vďaka kompaktným rozmerom sa naviac ľahko prenáša. V neposlednom rade je vybavený robustnou mriežkou pre úplnú bezpečnosť, a umožňuje ľahkú montáž.

Technické parametre / porovnanie

TYP VÝROBKU
Typ Klasický  
Model Posuvný  
Priemer (v palcoch) 16  
VZDUCHOVÝ VÝKON
Max. prúdenie vzduchu (m3/min) 50  
Automatická oscilácia    
Orientácia    
Počet lopatiek 3  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3  
Displej Nie  

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.