ROWENTA CLASSIC COMPACT VU1930F0

CLASSIC COMPACT VU1930F0
Sviežosť vo svojej jednoduchosti

Doprajte si kdekoľvek v domácnosti jednoduché osvieženie v podobe ventilátora Rowenta Classic Compact. Svojím kompaktným dizajnom sa dokonale hodí na každý stôl alebo stolík. Vďaka ideálnej orientácii, automatickému otáčaniu a veľkému priemeru zaisťuje optimálny rozptyl vzduchu v miestnosti. Tri nastavenia otáčok, ktoré sa prepínajú na jednoduchom ovládacom paneli, sa dokonale prispôsobia všetkým vašim požiadavkám.

Referencia : VU1930F0

Ventilátor Rowenta Classic: Jednoducho osviežujúci

S ventilátorom Rowenta Classic si môžete kdekoľvek v domácnosti dopriať čisté, jednoduché osvieženie. Svojím kompaktným dizajnom sa dokonale hodí na každý stôl alebo stolík, a vďaka ideálnej orientácii a automatickému otáčaniu zaisťuje optimálny rozptyl vzduchu a citeľné osvieženie v celej miestnosti. Tento stojanový ventilátor ponúka voľbu troch rýchlostí otáčok, ktoré môžete pomocou jednoduchého ovládacieho panelu ľahko prispôsobiť svojim požiadavkám. Vďaka kompaktným rozmerom sa naviac ľahko prenáša a skladuje. V neposlednom rade je vybavený robustnou mriežkou pre úplnú bezpečnosť, a umožňuje ľahkú montáž.

Technické parametre / porovnanie

Typ Klasický  
Model Stolový  
Priemer 30  cm
Priemer (v palcoch) 12  
Maximálna výška 0,55  m
Minimálna výška 0,55  m
Rozmery (d x v x h) 0,35x0,55x0,35  m
Max. prúdenie vzduchu (m3/min) 34  
Automatická oscilácia    
Orientácia    
Počet lopatiek 3  
Dĺžka prívodného kábla 1,8  m
Ovládací panel Mechanický  
Počet nastavení 3  
Displej Nie  
Max. úroveň hluku 54  dB(A)

Dokumentácia

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.