ROWENTA AQUA BOOST 2,5 L HU4020

AQUA BOOST 2,5 L HU4020
Účinné zvlhčovanie vzduchu cez deň aj v noci

Pre optimálne pohodlie v domácnosti je nevyhnutná vyvážená úroveň vlhkosti. Zvlhčovač vzduchu Rowenta Aqua Boost od značky Rowenta je účinným riešením pre suchý vzduch. Jeho nastavenia a antibakteriálne vlastnosti sú riešením pre čistejšiu vodnú hmlu*. To všetko v ergonomickom prevedení s novým horným plnením pre jednoduché používanie.

Referenčné číslo : HU4020F0

* Zabraňuje množeniu baktérií v zásobníku na vodu, za normálnych podmienok používania odstráni až 99,9 % baktérií Escherichia coli a Staphylococcus aureus. Testy vykonalo nezávislé laboratórium.

Výhodyproduktu

Zvlhčovač vzduchu Rowenta Aqua Boost: Dokonalé zvlhčovanie pre vašu domácnosť

Rowenta ponúka riešenie na suchý vzduch u vás doma: Predstavuje nový zvlhčovač vzduchu Aqua Boost. Má silný výstup vodnej hmly a v kombinácii s 360° vzduchovými otvormi zaisťuje rýchle a rovnomerné zvlhčovanie, aby sa dosiahla požadovaná úroveň vlhkosti v domácnosti za krátky čas. Nová vrchná náplň uľahčuje prácu a čistenie v jednom kroku a antibakteriálny efekt zaručuje, že 99,9 % baktérií v kvapôčkach vody zvlhčovača* sa odstráni - t. j. čistejšia vodná hmla. Tento zvlhčovač vzduchu v domácnosti ponúka široké pokrytie až 50 m² a navyše obsahuje inteligentné ovládanie, ktoré automaticky udržiava optimálnu úroveň vlhkosti. Prístroj predstavuje dokonalé riešenie do detskej izby či spálne. Jeho mimoriadne tiché prevedenie a vysoká autonómia sú zárukou silného zvlhčovania vzduchu a pokojného spánku po celú noc.

Technické parametre / porovnanie

TECHNOLOGY
Typ produktov Zvlhčovač  
Typ technológie Ultrazvuková  
Para Warm and Cold  
PERFORMANCE
Výstup pary (ml/h) 380  
Čas chodu Až 15 hodín  
Počet rýchlostí 6  
INTELLIGENCE
Automatický režim    
Nočný režim    
Snímače Nie  
Hygrometer    
Ukazovateľ miery vlhkosti v miestnosti    
Nastavenie miery vlhkosti ÁNO  
COMFORT IN USE
Antibakteriálny účinok    
Demineralizačná kazeta    
Automatické vypnutie    
Ovládací panel Elektronický  
Časovač ÁNO  h
Odložený štart NIE  
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky biela  
Príkon 28 W/115 W  W
Farba BIELA A STRIEBORNÁ  
   
   

Dokumentácia

Časté otázky

Zariadenie pred čistením vždy vypnite a odpojte zo siete.
Podstavec prístroja ani napájací kábel a zástrčku neponárajte do vody ani inej tekutiny. Na čistenie zariadenia nepoužívajte čistiace ani odmasťovacie prostriedky.
Je dôležité pravidelne čistiť nádržky s vodou, rozprašovaciu komoru (okolo keramického disku) a prieduchy vzduchu pod zariadením.
Čistenie disku: Pravidelné čistenie keramického disku zamedzuje usadzovaniu vodného kameňa. Nepoužívajte silné alebo obrazívne nástroje, aby sa zamedzilo poškodeniu disku.
Čistenie nádržky s vodou: Odstráňte kazetu proti tvorbe vodného kameňa (v závislosti od modelu) a opláchnite ju vodou, potom umyte nádržku a jej veku mydlovou vodou.
Čistenie rozprašovacej komory: Rozprašovaciu komoru naplňte zmesou vody a octu v rovnakom pomere, nechajte pôsobiť 4 hodiny, potom ju vyprázdnite a komoru opláchnite čistou vodou (poznámka: uistite sa, aby sa voda nedostala do otvoru dúchadla).
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.